Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Deflektor WD60

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Az tak mocno sie nie kladzie Ale bede wstawial kerde czy jak zwal tak zwal. Co do podniesienia, to juz widzialem niezly patent na zlocie w Lagowie. Koles w KLR mial dystansy z srub porobione i szla bardziej do pionu. No zobaczymy.

    Kamyk
    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

    Komentarz


      #62
      Kamyk mam do Twojej szyby specjalne uchwyty. Ona stoi prawie w pionie i potrzebuje trochę innego mocowania (takiego jak w bmw650 gs lub suzuki dr800 big). Dopasuj sobie rozmiar szyby wg. tego schematu:
      Wybór rozmiaru deflektora:
      1. Mierzymy szerokość szyby w motocyklu (5cm poniżej jej górnej krawędzi). Ten wymiar będzie informował o szerokości deflektora.
      2. Z załączonych poniżej szablonów odnajdujemy interesujący nas wymiar.
      3. Jak korzystać z szablonów? - podany rozmiar poszczególnych szablonów to wymiar prostokąta, w który wpisany jest kształt szyby deflektora. Rysujemy np. prostokąt o wymiarach 262x160mm a w nim nanosimy kształt deflektora. Taki szablon wycinamy przykładamy ok. 5 cm poniżej górnej krawędzi szyby w motocyklu.

      xtz1.jpgxtz2.jpgxtz3.jpg
      Pisz na euro.agencja@wp.pl
      Ostatnio edytowany przez wd60; 380.

      Komentarz


        #63
        Dzieki wd60 Jak tylko bede przy maszynie to pomierze i dam znac. A masz jakas fotke badz rysunek takiego mocowania, co by do mnie pasowal?

        Kamyk
        ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

        Komentarz


          #64
          Na schemacie jest standardowy uchwyt, a ten niebieski jest dla szyb wygiętych lub stojących prawie pionowo. Mam jedno zdjęcie ale z gs-em.
          Załączone pliki

          Komentarz


            #65
            W ogóle muszę pochwalić wyrób po raz kolejny Daje radę w każdych warunkach. Jest lekka i łatwo się ją montuje/demontuje, zadane swoje spełnia perfekcyjnie
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #66
              potwierdzam chociaż u mnie powstało pęknięcie na środku na 1 cm po uderzeniu kamykiem ,ale na razie nie pęka dalej i podkleiłem superglu

              Komentarz


                #67
                Zamieszczone przez darti Zobacz posta
                potwierdzam chociaż u mnie powstało pęknięcie na środku na 1 cm po uderzeniu kamykiem ,ale na razie nie pęka dalej i podkleiłem superglu
                Darti niestety masz szybę do wymiany. Wszystkie części są zamienne i dostępne. Zaradzimy temu, będziesz nadal zadowolony pisz na e-maila; euro.agencja@wp.pl

                Komentarz


                  #68
                  Witam

                  Potrzebuję deflektor na podwyższoną akcesoryjną szybę do Super Teresy 1200. Czy ten WD 60 będzie pasował ? Zauważyłem że szyba jest dosyć miękka i drga przy wyższych prędkościach. Prosze o poradę i propozycję

                  Komentarz


                    #69
                    Montował ktoś deflektor na seryjnej szybie w dużej teresie? Który wzór najlepiej przypasuje?

                    Komentarz


                      #70
                      To zależy nawet od Twoich subiektywnych wrażeń estetycznych Wydaje mi się, że i wzrost kierowcy ma dużo do powiedzenia. Waldek ma tyle wzorów, że trudno zdecydować. A zawsze możesz sobie też stworzyć własny szablon. Ja wydrukowałem wszystkie i przykładałem po kolei do szyby. Powinieneś zrobić tak samo, bo nikt Ci nie podpowie, co Ci będzie pasowało najbardziej.

                      Komentarz


                        #71
                        lepiej zapodaj też akcesoryjną szybę wysoką i dopiero deflektor bo tak to lipa chyba będzie a najlepiej coś bardziej pionowego wydumać....

                        Komentarz


                          #72
                          zgadza się - dopiero szyba turystyczna (tzn średnia) + deflektor daje dobry efekt
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            #73
                            Zamieszczone przez klakierowy Zobacz posta
                            Montował ktoś deflektor na seryjnej szybie w dużej teresie? Który wzór najlepiej przypasuje?
                            Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich forowiczów!!!
                            Klakierowy, pisz na e-maila euro.agencja@wp.pl to podeślę Ci szablony. Możesz przy okazji przesłać zdjęcia swojego moto to dostaniesz wizualizację z deflektorem.

                            Komentarz


                              #74
                              Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                              zgadza się - dopiero szyba turystyczna (tzn średnia) + deflektor daje dobry efekt
                              I właśnie pragnę wejść w posiadanie takiego zestawu. Jaką szybę kupić, na allegro jest jakiś wybór, ale chciałbym żeby to nie była taka sztuka która mi położy się przy wyższej prędkości. Czy np. ta będzie się nadawała: http://allegro.pl/nowa-szyba-yamaha-...056089100.html
                              jaki deflektor by był do tego najlepszy. Dodam że mam 183 cm wzrostu.
                              Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

                              Komentarz


                                #75
                                Hej WD60 - jaka jest aktualna cena deflektora? I jak z dostępnością, czasem realizacji?
                                Pozdrawiam
                                Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X