Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Plastiki do xtz 660 NOWE sprzedam

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A dlaczego 6 elementów ? z tego co liczyłem to było 5 wiec chyba są jakieś gratisy Dzięki ale na razie nie skorzystam bo biedny jestem ale wyglądają ciekawie, tylko nie wiem czy źle widzę ale czacha nie ma chyba dziurek na śruby trzymające szybę

    Komentarz


      #17
      Wszystko jest do zrobienia , jest to tylko kwestia ceny .Na razie odzyskałem ok. 30-35% zainwestowanej kasy , czyli do bycia na zero jeszcze trochę mi zostało. Założyłem całą sprzedaż na jakieś 30-40 kompletów Najdroższe są krótkie serie 1-2 szt Co do wzoru nie zawsze się uda uratować oryginały , Mój wzór przy okazji tego manewru po prostu cały popękał. Małe elementy wytrzymały , Problem jest z tym że w czasie robienia odlewu laminat wypełnia najdrobniejsze otwory ( np. otwory które są bezpośrednio w czaszy , ale pod szybą . jest wówczas problem po zastygnięciu żywicy z bezproblemowym usunięciem wzoru z powstałej formy. Nie zawsze, ale w moim przypadku tak akurat wyszło.. Gdyby tylko chodziło o zachowanie zewn wyglądu danego elementu to wszystko było by proste jak instrukcja bata  szybko łatwo i przyjemnie , cena za gotowy wyrób np. ileś złoty za kilogram elementów jak w sklepie z garami do gotowania .( wszystko razem może warzy z 2-4 kg 100 zł za kilo to max 400 zł za wszystko ( cyframi się proszę nie sugerować są bez związku przypadkowe) ale było by super tanio  ( tylko że taki element do niczego się nie nadaje – wygląda na zewnątrz ok. i tylko tyle. Nie ma żadnych mocowań uchwytów po wewn stronie. Jednym słowem nic do niego nie uczepisz , ani jego do niczego nie podczepisz . Zawsze można pokombinować. Tylko czy będzie to się trzymać i wyglądać estetycznie??????? Dlatego po pierwszym etapie odbywa się 2gi etap dokładnego dolaminowywania w odpowiednich miejscach uchwytów , mocowań i całej tej reszty zabawy , tak aby wszystko pasowało i zgadzało się z oryginałem. Elementy z oryginału na 100% mogą być łączone z moimi i odwrotnie!!! Wszystko musi pasować do siebie. Jaka to jest zabawa to polecam dokładnie obejrzeć foty wewn stron elementów montowanych po bokach chłodnicy. Cały kształt części mocowanej do zbiornika ręcznie robiony na wzór kształtu z oryginału. Polecam zainteresowanym dokładne obejrzenie fotek. ( właśnie to jest najdroższe ) Czas i praca jaka jest poświęcona na zrobienie 1 kompletu owiewek jest dokładnie taka sama jak na wykonanie kilku niedużych łódek wiosłowych na ryby. , z jedną małą różnicą że w łodzi nie ma większego znaczenia czy ławka będzie 2 cm przesunięta do dziobu lub rufy . Zaś w przypadku owiewek każda najdrobniejsza niedokładność skutkuje problemami problemami dopasowaniem danego elementu do całości

      Zamieszczone przez @MARIUSZ@ Zobacz posta
      A dlaczego 6 elementów ? z tego co liczyłem to było 5 wiec chyba są jakieś gratisy Dzięki ale na razie nie skorzystam bo biedny jestem ale wyglądają ciekawie, tylko nie wiem czy źle widzę ale czacha nie ma chyba dziurek na śruby trzymające szybę
      1 błotnik przedni
      2 wpełnienie zegarów
      2 i4 uszy czachy
      5 i 6 osłony boczne chłodnicy
      i oczywiście sama czacha
      Mariusz z tego składa siÄ™ komplet ( Wszystko jest na fotkach) Otworów nie ma ale są miejsca dokładnie oznaczone odpowiednimi wgłębieniami.

      Komentarz


        #18
        Ok dzięki za info zwracam Honor (nie zauważyłem błotnika ) w wakacje mam zamiar zarobić na lżejsze moto ale jak nie wypali to chętnie zainwestuje w nowe plasiki Pozdrawiam.

        Komentarz


          #19
          DSC06483.jpgDSC06482.jpgRobiłem ostatnio pod zamówienie komplet czarnych owiewek , a wyszły one tak:
          Ostatnio edytowany przez strzykawa; 56.

          Komentarz


            #20
            WItam. W dalszym ciągu aktualne? ewentualnie jaka jest aktualna cena za uszy do czachy x2 i Wypełnienie zegarów?

            Komentarz


              #21
              Witam.Sprawa plastików już nie aktualna!! Musicie szukać na Allegro lub gdzieś indziej . Ja się już tym nie zajmuję. Pozdrawiam Serdecznie
              Strzykawa

              Komentarz

              Pracuję...
              X