Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię XTZ 750

    Cześć.

    Szukam sensownej XTZ 750, gotowej do jazdy, przedział cenowy 12k do 17k. (jeszcze wierzę, że takie są)

    Na otomoto od jakiegoś czasu wisi Tereska z Kutna:


    Czy ktoś z Was już ten moto oglądał i coś może powiedzieć na jego temat?
    Wygląda jak nowy, ale może to tylko sztuczki?

    #2
    Jeszcze na forum widzę ciekawe ogłoszenie:


    Może ta będzie lepsza?

    Komentarz


      #3
      To pierwsze ogłoszenie już nieaktualne...
      Szukasz oryginału?

      Komentarz


        #4
        Teresa to klasyk i zaczyna być popularna co za tym idzie to cena, taniej już nie będzie - musisz szukać
        Znajdzie się tu paru narzekaczy a to zawias słaby a to za ciężka , nie słuchaj bo to już przestaje mieć znaczenie

        Komentarz


          #5
          Szukam do jazdy, chyba jak prawie każdemu zależy mi by była w bardzo dobrym stanie, jak będzie oryginał to jeszcze lepiej.
          Nie mam czasu i miejsca na samodzielne serwisowanie, więc jeżeli zapłacę dużo to chciałbym uniknąć sytuacji, że kupuję i po miesiącu posiadania muszę umawiać terminy u mechanika.
          Ostatnio edytowany przez Mandzur2; 7918.

          Komentarz


            #6
            Od czasu do czasu ktoś się ogłasza na forum ,musisz sprawdzać

            Komentarz


              #7
              A czy wersje, którym bliżej do 97 roku są już po liftingu, bardziej wytrzymałe i pozbawione wad wieku dziecięcego, które mogły być w moto z 89,90 roku?
              A może po 30 latach nie ma to już dużego znaczenia czy motocykl jest z 90 czy też z 97 - ważne by technicznie był sprawny, regularnie serwisowany i jeżdżony?

              Komentarz


                #8
                Szczerze to nie wiem czy były jakieś poważne zmiany , jakieś inne włączniki świateł i inne drobiazgi czasem widziałem ale poważnych to raczej nie, ale może być sporo modyfikacji zrobionych przez właścicieli , na forum jest trochę wątków na ten temat , może inni się wypowiedzą

                Komentarz


                  #9
                  Jak nie masz czasu i miejsca na grzebanie w tym moto nie kupuj, stary gaźnik nie będzie pracował tak jak stary wtrysk nawet w połowie. Za 17k to spokojnie kupisz inne moto do turystyki i do jazdy na co dzień. Ja na Twoim miejscu zastanowił bym się jeszcze 5 razy przed zakupem i przede wszystkim pojeździł też innymi motocyklami. Już nie jeden żałował że kupił drogo stare padło. Masz przykład kolegi Lis albo Pawlo którzy spędzili po kilka tysięcy godzin doprowadzając xtz do używalności i jazdy, o kasie na to już nie wspominam bo to kasa 2x większa niż sam zakup moto. No ale jak masz duży garaż na muzeum to czemu nie.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Każdy używany moto do 20k, który bym kupił to jest duże ryzyko. Zakładam, że nie tylko XTZ750.
                    ST mi się od dawna podobała, ale zwlekałem i zwlekałem z zakupem aż w końcu dostałem impuls.
                    Może jak kupię to będę żałował, ale jak nie kupię to też będę żałował.
                    Jak kupię za 12k to 5k mam jeszcze na serwis.

                    Ta mnie kusi: https://www.xtzclub.pl/forum/gie%C5%82da/sprzedam/262692-super-tenere-750-90
                    Lista zrobionych rzeczy jest dość duża, może nie padnie już tak szybko?
                    Ostatnio edytowany przez Mandzur2; 7918.

                    Komentarz


                      #11
                      Zapytaj guliwera, może na Podkarpaciu coś się sprzedaje... szukałbym oryginału.
                      Rób swoje... ;-) Trzymam kciuki ;-)

                      Komentarz


                        #12
                        Nie słuchaj Junaka on tak zawsze
                        ja kupiłem moją pare lat temu za 7000 zł w silniku nie robiłem nic a w tym roku kończy 30 lat , przyszedł czas pare rzeczy zrobić ale to są sprawy eksploatacyjne , olej w lagach łożyska w kołach , tarcze sprzęgła i łożyska główki ramy , ale po kupnie z marszu nic nie robiąc pojechałem na Rumunię potem Ukraina i trochę po Polsce i nigdy mnie nie zawiódł , dał mi wiele radości i bardzo lubię ten motor
                        Pawła przypadek jest ekstremalny ale prawda też jest taka że Paweł lubi grzebać i lubi mieć wszystko idealnie zrobione ,w nowym też by grzebał i ulepszał
                        Prawda jest tez taka że w czasach kiedy Junak miał tenere nie była jeszcze klasykiem i była tania w zakupie i tania w odsprzedaży , teraz czasy się zmieniły i Tenery tylko drożeją , kup a jak się nie zakochasz do sprzedasz
                        A Junak tu cwaniakuje a prawda jest taka ze ma sentyment do Tenery tylko się nie chcę przyznać ? Tenera to jego młodość to kuple których poznał i przyjaźni się z nimi do dziś , bo świat motocykli enduro to trochę inny świat ?
                        Ostatnio edytowany przez Tomek2071; 4777.

                        Komentarz


                          #13
                          Dzięki Tomek za podnoszący na duchu wpis.
                          Ja będę próbował kupić https://www.xtzclub.pl/forum/gie%C5%82da/sprzedam/262692-super-tenere-750-90 ​​
                          Lista rzeczy, które są zrobione jakoś mnie przekonuje do zainteresowania się tym moto.
                          Spróbuję się umówić ze sprzedającym, a jak wygląd będzie cieszył oko i nic niepokojącego nie zauważę/usłyszę to będzie moja.

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Mandzur2 Zobacz posta
                            Dzięki Tomek za podnoszący na duchu wpis.
                            :-) ja również, trochę innymi słowy napisałem: "nie słuchaj junaka" :-D

                            Komentarz


                              #15
                              i Tobie Lisie też dziękuję

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X