Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Hej raiderzy, szukałem czy nie ma tej maszyny już na forum, ale nie znalazłem. Dodam że siedzę albo na zajęciach, albo w robicie i na komórce tak łatwo suitę nie szuka :-)
    http://m.allegro.pl/yamaha-xtz-750-s...017145598.html
    Pytałem już o niego w powitalni, ale nie było odzewu. Tereska stoi 700 km ode mnie więc zanim zacznę coś kombinować chciałbym mieć jakieś opinie znawców, a słyszałem że tu ich nie brakuje. Help pls, Co sądzicie?

    Komentarz


      Cofnij się na 85 stronę, tam jest wzmianka o niej.

      Komentarz


        Cena w ciągu kilku dni poleciała o 500 zł...
        Ale może być też tak, że koleś ma coś na oku i chce się szybko pozbyć.
        " jest przedmuch na kolektorze lewego cylindra, trzeba do wyregulować zawory" - czemu nie zrobił tego przed sprzedażą albo przy okazji czyszczenia gaźników?
        Gdyby oddał za piątkę to mógłby być dobry interes, i tak trzeba będzie mu się przyjrzeć. I doekwipować - przewody w stalowym oplocie, gmole, centralna stopka - nie jest to mus ale pomaga. (A napęd? akumulator? to też nie są tanie rzeczy)
        Można zadzwonić do kolesia z serią pytań (który właściciel? skąd sprowadzony? jakie ma do motorka dokumenty? jak długo jeździł? czy moto bierze olej? ile pali? dlaczego sprzedaje? czy ma zdjęcia przed oklejeniem albo zdjęcia tych połamanych plastików? w jakim stanie jest wałek i zębatka zdawcza? czy nie ma luzu w główce ramy? jakie ma dysze - oryginalne czy szwajcarskie? czy wymieniał regulator napięcia? skoro opony nowe to jaka marka i model? jak się sprawują na szutrze a jak na mokrym asfalcie?) i będzie wiadomo czy się orientuje w temacie czy tylko kupił, dojeździł i chce się pozbyć bo za już dużo z nim roboty.
        Zanim pojedziesz oglądać, poproś o zdjęcia opon, napędu, zębatki zdawczej, spodniej strony osłony silnika - czy nie jest porysowana (co by mogło znaczyć, że moto było katowane w terenie).

        Komentarz


          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

          Co sadzicie o tym motocyklu ogladal ktos z was?

          Komentarz


            Zamieszczone przez RedGothic Zobacz posta
            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#f9052bf7c8
            Co sadzicie o tym motocyklu ogladal ktos z was?
            Na aukcjach wisi półtora roku co najmniej. Na pewno malowanie straszy. I brak kultury przy robieniu zdjęcia licznika. Ma przebieg ponad 50 tyś. Ta akcjach to niedopuszczalne. Przecież dzieci też tam mogą zaglądać

            Komentarz


              Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
              Na aukcjach wisi półtora roku co najmniej. Na pewno malowanie straszy. I brak kultury przy robieniu zdjęcia licznika. Ma przebieg ponad 50 tyś. Ta akcjach to niedopuszczalne. Przecież dzieci też tam mogą zaglądać

              Jest to motocykl mojego kolegi... jezdzilismy kiedys razem. od chyba 2 moze 3 lat motocykl stoi bardzo mało uzywany lub wcale. nie widziałęm go juz jakiś czas. Wcześniej miał biało czerwone malowanie w orginale ale włąsciciel miał jakąs wizje i pomalował wszystko na czerwonoi poprzyklejałnaklejki ala tribale czy cos. można spokojnie poodklejac. nie sa pod klarem. technicznie wszystko sprawne nigdy nie nazekał na moto. Może i wygladem straszy ale to naprawde dobry motocykl....

              Komentarz


                witam ,koles jest 1 wlascicielem w kraju motocykl sprzedaje z powodu choroby !(tenerka jest dop od ok 5 lat w kraju) ma org przebieg zrobil nim moze 5 tkm,motcykl stoi prawie nie jezdzony od 3 lat w tym czasie zrobil moze 500km,motocykl byl bialo czerwony orginalne malowanie,ale mial kaprys i go przemalowal na czerwony kolor i kupil droga kanape,org tez posiada,tak jak napisal scorpion te wzorki to tribale i sa naklejone mozna je usunac i xtz bedzie cala czerwona,motocykl zarej i oplacony,w tamtym sezonie na koniec byly sprawdzane zawory czyszczony i regulowany gaznik,nowy olej ,motocykl przygotowany do sezony-zero wkladu ze strony technicznej chyba ze komus przeszkadza malowanie to tylko to mozna poprawic,naprawde moto technicznie ok zero wkladu ! zadna mina itd,cena do uzgodnienia ale to juz z walscicielem.

                Komentarz


                  Co do tego oklejonego dzwoniłem do chłopa, dzisiaj znajomy idzie go oglądać, zobaczymy co powie. A pojawił się model z 97 roku i znacznie miejszu=ym przebiegiem, cena w sumie ta sama, tylko jeszcze dalej - Zakopane
                  http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-i4033733438.html
                  Ostatnio edytowany przez Wolf; 3625.

                  Komentarz


                    Wszystko okej, ale malowanie wskazuje 91 rok.
                    Wątpię żeby stał 6 lat do pierwszej rejestracji
                    Może koleś się walnął i zamiast 1 napisał 7.
                    Albo tłumacz pomylił 1 z 7 lub na przeglądzie się rąbnęli.
                    Tak czy siak malowanie to 1991 a nie 1997

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    http://www.xtzclub.pl/threads/26-Mal...3%B3w-i-modeli
                    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                    Komentarz


                      Ooo, dzięki za info, fajna stronka w ogóle z tymi malowaniami. To ciekawe o co chodzi. BTW jest może ktoś z okolicy Zakopca?

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez mlody Zobacz posta
                        witam ,koles jest 1 wlascicielem w kraju motocykl sprzedaje z powodu choroby !(tenerka jest dop od ok 5 lat w kraju) ma org przebieg zrobil nim moze 5 tkm,motcykl stoi prawie nie jezdzony od 3 lat w tym czasie zrobil moze 500km,motocykl byl bialo czerwony orginalne malowanie,ale mial kaprys i go przemalowal na czerwony kolor i kupil droga kanape,org tez posiada,tak jak napisal scorpion te wzorki to tribale i sa naklejone mozna je usunac i xtz bedzie cala czerwona,motocykl zarej i oplacony,w tamtym sezonie na koniec byly sprawdzane zawory czyszczony i regulowany gaznik,nowy olej ,motocykl przygotowany do sezony-zero wkladu ze strony technicznej chyba ze komus przeszkadza malowanie to tylko to mozna poprawic,naprawde moto technicznie ok zero wkladu ! zadna mina itd,cena do uzgodnienia ale to juz z walscicielem.
                        Byłem dziś ogladać motocykl nawet pojezdzic nim... Motocykl dzis zostal odpalony po raz pierwszy od maja , zapalil normnalnie , silnik suchy bez wyciekow i zadnych pocen cala elektryka jest sprawna , plastiki na klase motocykla wiek i przebieg sa w dobrym stanie sa gdzies tam polamane ale delikatnie wlasciciele naprawde mili i pomocni... ale motocykl posiada pare defektow przede wszystkim przerywa gdzies w w granicach 3tys - 4 tys obrotow co moim zdaniem sugeruje gaznik podcisnieniowy , drugi defekt to sprzeglo moim zdaniem na wykonczeniu gdyz wysoko bierze oraz czasem niezbyt precyzynie wchodza biegi typu 1 luz 2 Ogolny stan motocykla oceniam na bardzo dobry z tymi tylko 2 defektami... filtry napewno wymienione sprawdzalem , akumulator tez byl nowy w cene dochodzi kask oraz kufer w super stanach... cena tez jest atrakcyja inna niz w ogloszeniu... ja osobiscie musze sie zastanowic nad nim gdyz jest warty uwagi szkoda ze przed sezonem trzeba to zrobic a nie po...

                        Komentarz


                          przerywa caly czas czy się delikatnie dusi? może ci się tylko zdaje z tymi biegami bo przechodzisz przez luz, slychac przekładki tarcz sprzegla po wcisnieciu klamki? może to kwestia tylko regulacji linki? ja dzwoniłem i powiedział mi ze motocykl jest do oddania za 4200-4300zl
                          wart jest tej ceny?

                          Komentarz


                            Jeśli jestes zainteresowany tym motocyklem zadzwon do mnie to opowiem ci wszystko... 603-905-350 ale tak wart jest swojej ceny...

                            Komentarz


                              Az dziwie sie ze tak tanio chce go oddać. znam chłopa... ALe niestety ludzie kupuja oczamiich malowanie odstrasza dlatego tak długo wisi w ogłoszeniu... odradzałem to malowanie ale tak mu sie podobało wiec tak ma...

                              Komentarz


                                witam. Zamierzam kupić XTZ 750 i chcizłbym prosić o radę fachowców z tej dziedziny. Co myślicie o tym motocyklu?
                                http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#ef98234cd3

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X