Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wszystko i na temat. Powitać!!! Widzę, że kolega nówka tak jak ja na forum i równie zapalony jak ja na ST

    Komentarz


      a i owszem mam nadzieje, że obaj znajdziemy coś fajnego i za jakiś czas może nawet pośmigać po okolicy?

      Panowie. czy znacie może ten motocykl? http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-750-...5-ID3ATkJ.html

      widze, że multum wyświetleń, więc na pewno ktoś z Was na nią trafił. może to motorek kogoś stąd?

      Komentarz


        TERESA KUPIONA !!!
        Pragne serdecznie podziekowac Marcinowi Junakowi za profesjonalizm, znajomosc tematu i licytowanie jakby motor byl dla niego Polecam Junaka jako czlowieka ktory nie tylko calkowicie ogarnia temat ale tez potrafi pomoc kupic moto. Jesze raz Wielkie dzieki.

        Komentarz


          Indianin Gratulacje. Nie znam gościa ale dla niego również podziękowania, że bezinteresownie pomógł. Wiara w ludzi powraca Cieszę się razem z wami tą Finlandią

          Komentarz


            No nie mogę.... Marcin pomógł przy kupnie ST???!!!! .... rozchorował się? ... zaraził czymś?...zakochał się??? a może zwyczajnie,wreszcie .... dojrzewa?

            .... a może to jednak ta Finlandia ... ?

            Komentarz


              Junak i 0.7 to katastrofa...
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz


                Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                Junak i 0.7 to katastrofa...
                Spoko, twardy byłem, po poprzedniej nocy wódka parzyła by mnie w rękę, wziałem Powerade'a i wino
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  co moglibyście powiedzieć o tej tenerce?



                  wisi dłuzszy czas, ale jakoś nie sprawdzałem jej jak do tej pory.. wydaje sie być ciekawa, nawet niezle doposazona.. znacie ja moze?

                  Komentarz


                    Indianin ... równie zadowolony bedziesz z zakupu lc8 kwestia czasu

                    Komentarz


                      Pożyjemy, zobaczymy

                      Komentarz


                        Witam wszystkich! Co o tym myślicie: http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-750-...tml#c66b1c2810 ?

                        Komentarz



                          Muszą mieć coś wspólnego że sobą czyżby siostry

                          Komentarz


                            Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

                            Hej!

                            Szukam motocykla dla Siebie, znalazłem 2 okazy interesujące mnie na otomoto




                            O ile do pierwszego mam 90km, to do drugiego 400km, czy ktoś z forumowiczów może oglądał te maszynki i jest w stanie cokolwiek na ich temat powiedzieć? Głównie chodzi o tą drugą bo do tej pierwszej chyba się w tygodniu przejadę.

                            pozdrówka!

                            Komentarz


                              Pomiędzy 600 a 750 to raczej duża różnica jest. I to najmniej chodzi mi o cenową.

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              Pomiędzy 600 a 750 to raczej duża różnica jest. I to najmniej chodzi mi o cenową.

                              O tej drugiej gdzieś już było pisane.

                              Komentarz


                                Wiem, że różnica jest duża ale to nie temat tej rozmowy, kwestia jest taka czy warto po tą druga tłuc się 400km

                                pisane było tutaj? Bo szukałem i nie mogę znaleźć nic konkretnego

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                heh ok znalazłem ją w jakimś wątku z 2010 roku ale bez konkretów czy ktoś ją oglądał.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X