Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Cześć,
    znajomy planuje nabyć drogą kupna dużą Tereskę. Z różnych ofert, wybrał między innymi tą:

    Modyfikacja dość znaczna, więc moto powinno być kojarzone. Tym niemniej, ja już dawno na żadnym spocie nie byłem i jej nie znam.
    Czy ktoś kojarzy tę sztukę i może coś o niej napisać? Bardziej niż o ocenę zdjęć, chodzi o znajomość konkretnego egzemplarza, bo jak będzie trzeba to pojedziemy oglądać.
    Z góry dzięki za pomoc.

    Pozdrawiam,
    Sobczaq
    Sobczaq, przedtem Sbq!

    Prawym pasem, za Matizem.

    Komentarz


      Zamieszczone przez Sobczaq Zobacz posta
      Cześć,
      znajomy planuje nabyć drogą kupna dużą Tereskę. Z różnych ofert, wybrał między innymi tą:

      Modyfikacja dość znaczna, więc moto powinno być kojarzone. Tym niemniej, ja już dawno na żadnym spocie nie byłem i jej nie znam.
      Czy ktoś kojarzy tę sztukę i może coś o niej napisać? Bardziej niż o ocenę zdjęć, chodzi o znajomość konkretnego egzemplarza, bo jak będzie trzeba to pojedziemy oglądać.
      Z góry dzięki za pomoc.

      Pozdrawiam,
      Sobczaq
      Cena wysoka jak za gołą sztukę. Trochę braków itd. Poza malowaniem i silnikiem co było robione? Rozpisałby się właściciel. Na samym malowaniu się nie jeździ Jeśli to "replika" to jak była jeżdzona?
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        Witam, Czy możecie coś powiedzieć o tej Tenerce http://allegro.pl/yamaha-tenere-xtz6...152579656.html
        Jest już dłuższy czas na allegro i po mimo młodego rocznika nie ma na nią chętnych.

        Komentarz


          Pewnie dlatego że nie ma lewej zatyczki osi wahacza Nowa uszczelka karteru, czerwony sylikon pod czapką. Zapytaj co było robione, może uszczelniacze zaworowe w nadziei że przestanie brać olej. Szyba wysoka, gumy na podnóżkach, nawet rurka od wydechu nie obcięta. Można by wnioskować że motór używany turystycznie na dłuższe traski, ale to tylko teoria, a przebieg niepełne 41kkm. Moja w chwili kupna miała 9 lat i ponad 100.000km przebiegu, nawet nie pytałem czy kręcona no chyba że z 200kkm. Pytaj ile oleju bierze. Aaa... no i kolor jakiś nie teges popatrz na malowania 99 rocznika, może jakaś krzywa
          Ostatnio edytowany przez małoś86; 2539.

          Komentarz


            Czy ktoś zna ten sprzęt? A może ten ktoś jest z forum. Kolega chce ów maszynę kupić, ale ma kawałek do przejechania a nie chciał by zobaczyć czegoś badziewnego i wrócić. http://allegro.pl/yamaha-tenere-xt-6...170287404.html
            podrozemotocyklowe.com

            Komentarz


              Mocno wyeksploatowany, dziwnie wysoka cena.

              Komentarz


                http://allegro.pl/yamaha-xtz-850-i4187505032.html
                Kogoś z forum?

                Komentarz


                  Witam.

                  Czy ktoś może powiedzieć coś tak na pierwszy rzut oka na temat tego sprzętu : http://otomoto.pl/yamaha-xtz-M3958302.html
                  Plastiki trochę obciorane ale to chyba norma przy motocyklu który już swoje lata ma.Brak ciężarka kierownicy,a przynajmniej tak to wygląda.Nie znam się więc niech ktoś bardziej obeznany sie wypowie.Kolor plastików jak na 94r to powinien być chyba trochę inny przynajmniej według tej strony do której link jest na forum.Niestety tu w moim regionie niezbyt jest wiele XTZtek 660 ,a ta jest w miarę blisko.
                  Z góry dzięki za odpowiedź.

                  Komentarz


                    Wyczochrane opony i wygar jakiś rakietowy Zdjęcia robione betoniarką Niewiele więcej da się napisać. Powtórzę się po raz któryś tam, zadzwoń i zapytaj ile bierze oleju Nie napalaj się, w takich pieniądzach były sztuki przynajmniej ze zdrowymi oponami. Przeglądaj posty wstecz. Stan napędu może być adekwatny do stanu zdjęć i reszta gratów również. Teoretycznie jeśli ktoś podchodzi zdrowo do motóra to również podchodzi zdrowo do jego sprzedaży, rozpisując się troszkę na temat egzemplarza.

                    http://allegro.pl/yamaha-xtz-tenere-...186952312.html jest różnica?)
                    Ostatnio edytowany przez małoś86; 2539. Powód: literówka

                    Komentarz


                      Dzięki za odpowiedź.
                      Do napalanie się mi daleko bo już miałem do czynienia z "uczciwymi" sprzedawcami i ich motocyklami "igłami".Tenera to byłby mój trzeci jednoślad,niestety w moich stronach strasznie rzadko spotykany. Jest jeszcze jeden w Słupsku http://otomoto.pl/yamaha-xtz-M3990168.html ,sprzedający też się wiele nie rozpisał ale przynamniej motocykl i jego opony wyglądają całkiem nieźle.Trzeba będzie trochę poczekać może się coś sensownego pojawi.
                      Dzięki i pozdrawiam.

                      Komentarz


                        W tym co pokazałeś z braku gmoli chyba plasticzki się pokruszyli . Ale ma gumy na podnóżkach i niewytarte kartery. Może tylko asfaltowy motór. Szukaj, węsz...

                        Komentarz




                          małoś86 znasz to moto? czy mi się wydaje czy ma po obu stronach mocno przytartą ramę?

                          zna ktoś to moto?
                          Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                          Komentarz


                            czy ktoś zna to moto?

                            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                            czy mogę prosić o jakąs ocene na podstawie zdjęć?
                            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                            Komentarz


                              Wygląda na fajną sztukę - asfaltowo używana sądząc po oponkach i stanie osłony pod silnikiem no i ogólnie moto nie wygląda na zmęczone życiem chyba. Trochę śrubki pordzewiałe, ale to drobiazgi... Ciekawe czy malowanie oryginał bo aż za ładnie wygląda

                              Komentarz


                                Prosba Panowie, kolega jest zainteresowany kupnem tego sprzetu, http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-mot...5-ID3k0gh.html jest ktos z tej okolicy by mogl rzucić okiem ?? A moze juz ktos ogladal?

                                Sent from my RM-825_eu_poland_261 using Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X