Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Taka teresa to poza swerą marzeńostatnio na allegro strała taka biało/niebiesko/zółta...nawet kogos tu z forum
    rocznik 89,i własnie się zastanawiam czy jak by sie kiedyś trafiała taka..już wiekowa maszyna,to warto się w to pchac??
    Wiem że nr.1)to stan maszyny a nie wiek...ale jednak człowiek juz taki jest ze zawsze "a to młodsze,to i mniej zmęczone"
    Czy tym się zbytnio nie kierowac??

    Komentarz


      W przypadku ST między rocznikiem 89 a 96 nie ma różnicy poza przełącznikami na kierze, typie reglera (z tym różnie) oraz jego umiejscowieniem. Miałem 89 i mam teraz 96. Poza malowaniem w zasadzie nie ma różnicy.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        Pierwsze roczniki miały chyba okrągły przycisk STOP ENGINE (czerwony) - czy nie tak ?

        Umiejscowienie reglera podobno po 93 poszło pod siodło.
        Ostatnio edytowany przez Bartas; 5. Powód: Usunięcie fragmentów wywołujących offtop.
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          Szukam jeźdźcy Teresy z Krakowa w pomocy kupna Duzej Tenery

          Poszukuje kolegi obcykanego z dużą tenerą który pomogłby mi przy obserwacji/ kupnie motocykla, oglądać będe jechal 02.10.2010. Teresa po którą będe jechał znajduje się w Krakowie/ Zakopanem.

          Dla łaskawcy oczywiście przewidziany napój grzejący
          dirtier, happier

          www.facebook.com/dalekadroga

          Komentarz


            Ja jestem z Krakowa, niestety 2.20 będę na Węgrzech. Ale masz jakieś namiary na sprzedawcę? Allegro? Może znam lub może uda się podskoczyć obejrzeć
            ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

            Komentarz


              Moto z Zakopanego, podskoczyć raczej nie dasz rady bo sprzedawca wraca pierwszego pazdziernika, ale może go znasz bądź widziałeś
              Załączone pliki
              dirtier, happier

              www.facebook.com/dalekadroga

              Komentarz


                Teresę widziałem w centrum Zakopanego jak wracałem ze Słowacji czyli jakieś 5tygodni temu. Na allegro też już dość długo stoi jak pamiętam. Niestety nie miałem czasu stanąć i obejrzeć. Szkoda, że teraz nie będę tam jechał bo bym mógł pomóc.
                BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                Ja tu tylko sprzątam

                Komentarz


                  Widziałem tę maszynę kilkakrotnie w Krakowie, koleś szybko i sprawnie się przemieszczał pomiędzy samochodami, niestety nie miałem okazji lepiej przyjrzeć się maszynie.
                  ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

                  Komentarz


                    lukasz_vip bede jechał przez Wrocław, jak bys mial wiecej czasu/chęci to mógłbym cie zabrac
                    dirtier, happier

                    www.facebook.com/dalekadroga

                    Komentarz


                      Ja też widziałem tą ST w Zakopanym, długo się jej nie przyglądałem ale wydaje mi się że jest dość styrana (po przejściach) . Miała niezbyt dokładnie pomalowane plastiki , a do tego te ciężarki na przednim kole jakoś ich strasznie dużo moim zdaniem .Co mogę powiedzieć jeszcze, fajny patent jest z tylną klapką, ciekawe malowanie. Resztę przedstawiają zdjęcia.









                      Pozdr. Andrzej
                      .

                      Komentarz


                        ANDERE

                        Piszesz, ze styrana? Dlaczego? Jakie elementy wydają sie podejrzane (procz przebieg), cały czas się zastanawiam czy warto jest się fatygować
                        dirtier, happier

                        www.facebook.com/dalekadroga

                        Komentarz


                          Po pierwsze przednie koło ma dużą odważników naklejonych , czyli felga musiała gdzieś dostać (jakiś krawężnik, mała kolizja z innym uczestnikiem ruchu). Po drugie plastiki z tego co pamiętam wydały mi się podejrzane przez to malowanie , wydaje mi się że były połamane (co jest dość normalne, ale jeżeli ktoś latał nią w terenie to może się okazać że zawieszenie jet już w marnym stanie i rama może być już nadwyrężona.).
                          To są tylko moje domysły na podstawie oględzin zewnętrznych , nic więcej nie mogę powiedzieć o rzeczywistym stanie silnika i zawieszenia . Jedyną opcją żeby to sprawdzić trzeba się pofatygować i osłuchać , przejechać się itp. Bo tak na odległość to można gdybać , a i tak z tego gdybania to nic nie będzie. Na zdjęciach jest kartka z numerem telefonu (668-092-558) najlepiej by było jakbyś zadzwonił i się wypytał co i jak.

                          Pozdr. Andrzej
                          Ostatnio edytowany przez ANDERE; 14.
                          .

                          Komentarz


                            Juz dzwonilem, a nawet jestem wstepnie umuwiony na oględziny, sprzedawca mówi, że wszystko w porządku, bez problemów z zawieszeniem, motocykl serwisowany, nie działa kierunek i do wymiany Oring w rozruszniku...
                            dirtier, happier

                            www.facebook.com/dalekadroga

                            Komentarz


                              Znalazłem w Krakowie taką terese http://moto.allegro.pl/yamaha-xtz-75...238432698.html .
                              Jakbyś chciał to możesz się jej przyjrzeć bo wygląda przyzwoicie.
                              Jest jeszcze jeden sposób na kupno ST , tak jak zrobił to aswertyui z forum, Znalazł moto z uszkodzonym silnikiem niedaleko siebie kupił za 3000zł kupił drugi silnik za 1400zł + jeszcze jakieś 1000zł na płyny, oleje, itp. Śmiga już drugi sezon bez awarii. A stary silnik sprzedaje na części i już mu się jakieś 1000 złotych zwróciło. Np. możesz poszukać takiej tenery gdzieś koło siebie http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-usz...229566412.html i z kompletować ją. Ale to tylko taka sugestia. Możesz też pofatygować się o kupno St z zagranicy z jakiegoś komisu, ale to już trochę większy problem.

                              PS. Nie chcę odbiegać za bardzo od tematu,ale tak w o gule to ile chcesz przeznaczyć na kupno ST ?
                              .

                              Komentarz


                                do 7 tys, max 7500. A co do kupna motoru gdzie jest do wymiany silnik to cięzki temat, myśle że jak silnik jest do wymiany to też znajdzie się dużo innych podzespołów (zawieszenie, tarcze itp)

                                http://allegro.pl/xtz-750-supertener...238432698.html o tej już niby był temat, że coś z nią nie tak, ale jak bym jechał do zakopca to napewno też bym obejrzał tą po drodze

                                http://allegro.pl/xtz-750-supertener...229566412.html - ta dopiero musi być zmęczona, i na silniku się pewnie nie skończy
                                Ostatnio edytowany przez fxrider; 1. Powód: poprawione linki
                                dirtier, happier

                                www.facebook.com/dalekadroga

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X