Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
    http://otomoto.pl/yamaha-xtz-nie-xl-...-M2413100.html ktoś ma blisko to może sprawdzić jak wygląda na żywo


    Bardzo ładnie zrobiona. Opony nowe. Tarcze z daleka widać, że mają już spoooro kilometrów zrobionych. Troche wątpię by człowiek ja robił w PL skoro motocykl nie jest przerejestrowany.
    Poproś o zdjęcia silnika, zawieszeń, zegarów itp. Dziwi mnie, że ich nie zamieścił.
    Cena? Trochę niska za niby super zadbany egzemplarz.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      Witam tez ogladam ten egzemplaż i z ciekawością czytam co o nim sądzicie. Ale mam też na oku taka tenerkę: http://allegro.pl/yamaha-xtz-660-ten...420608299.html . napiszcie co o niej sądzicie i czy wydaje wam się warta tej ceny. Jeżeli cos obserwujecie, a sami nie jesteście zainteresowani kupnem to może jakieś podpowiedzi na co można by wydac ciężko zarobione pieniądze. Max co mogę wydac to okolice 6kzł, choć wolałbym miej bo inaczej będę musiał w trampkach i dżinsach jeździć. Pozdrawiam Arek

      Komentarz


        Zamieszczone przez pyton33 Zobacz posta
        Witam tez ogladam ten egzemplaż i z ciekawością czytam co o nim sądzicie. Ale mam też na oku taka tenerkę: http://allegro.pl/yamaha-xtz-660-ten...420608299.html . napiszcie co o niej sądzicie i czy wydaje wam się warta tej ceny. Jeżeli cos obserwujecie, a sami nie jesteście zainteresowani kupnem to może jakieś podpowiedzi na co można by wydac ciężko zarobione pieniądze. Max co mogę wydac to okolice 6kzł, choć wolałbym miej bo inaczej będę musiał w trampkach i dżinsach jeździć. Pozdrawiam Arek
        Arek, motocykl ładnie utrzymany i ładnie się prezentuje, chyba nie ma się do czego przyczepić. nie wiem tylko co robi ta butelka na boku motocykla. Może to jakiś patent do smarowania łańcucha, bo zapas oleju przy tym przebiegu nie powinien mieć miejsca. Jedyna wada jest taka, że to goły motocykl. nie ma gmoli, stelaży i innych bajerów umilających życie.
        Piszesz, że masz ok 6k. tylko weź pod uwagę, że przy kupnie od obcej osoby warto zrobić chociaż podstawowy serwis motocykla, a i w dzinsach i trampkach lepiej się nie puszczać na drogę, szkoda zdrowia.
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          A nie lepiej za 6000 kupić jakąś ładną Super Tenerę?
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
            A nie lepiej za 6000 kupić jakąś ładną Super Tenerę?
            Cześć Bartas - pewnie lepiej, tylko ciężko znaleźć - masz może jakieś propozycje?

            Komentarz


              Np ta: http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-i1436318493.html

              Jestem w stanie ją obejrzeć lub jechać z Tobą na ewentualny zakup. Na prawym boczku gość ma naklejkę XTZ Club, ale raczej nie jest na forum. Kiedys zlustrowałem sprzęt na mieście i zostawiłem mu naklejkę licząc, że zarejestruje sie na forum.
              Jeżeli zamierzasz latać w trasy, to będziesz zadowolony. Minusem jest to, że z akcesoriów ma tylko wysoką szybę i pseudo kuferek razem z monorackiem, ale cena rekompensuje.
              Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                po fotach bardzo fajne moto w zimowej cenie - nie zastanawiać się tylko jechać i brać.
                No i będzie czym na zlot pojechać;-)

                Komentarz


                  No i po powyższą Tenerkę jedzie już ktoś z lawetą. Baldur chciał ją atakować, ale się spóźnił
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    cześc , miło by było ale chyba juz po ptekach - do sprzedającego jedzie kupiec ze śłupska, za 3 godziny bedę wiedział co i jak. Dzięki za zainresowanie i chyba trzeba szukać dalej
                    Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                    Np ta: http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-i1436318493.html

                    Jestem w stanie ją obejrzeć lub jechać z Tobą na ewentualny zakup. Na prawym boczku gość ma naklejkę XTZ Club, ale raczej nie jest na forum. Kiedys zlustrowałem sprzęt na mieście i zostawiłem mu naklejkę licząc, że zarejestruje sie na forum.
                    Jeżeli zamierzasz latać w trasy, to będziesz zadowolony. Minusem jest to, że z akcesoriów ma tylko wysoką szybę i pseudo kuferek razem z monorackiem, ale cena rekompensuje.

                    Komentarz


                      Hehe no nie Ty pierwszy za późno sie połapałeś. Dałem znać jeszcze jednej osobie, ale też się spóźniła.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        to sie nazywa okazja....okazje trzeba łapać.

                        Komentarz


                          http://moto.allegro.pl/yamaha-xtz-75...440755186.html Ta młodsza to i drożej, ale też blisko Bartasa
                          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                          Komentarz


                            Ładna, pewnie można coś utargować, ale pewnie znowu ktoś szybciej niż ja zdąży ja łyknąć. Ode mnie to 350 km, wiec trochę za daleko żeby pojechać i pooglądać, a w ciemno strach brać. Szkoda

                            Komentarz


                              Ta Tenerka wisi na necie juz sporo czasu, tzn wypływa teraz min. 2 raz. Ładna jest, ale patrzcie na czachę z przodu- braki w plastiku, w sumie to obudowa lampy jest widoczna. U mnie na kompie ledwo to widać, Baldur to wypatrzył. 350km? To nie problem, ja poginałem po pierwszy poważniejszy motor z Bydgoszczy pod Katowice kompletnie w ciemno i warto było
                              sigpic
                              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                              Komentarz


                                koleś pisze, że rocznik 96, ale malowanie jest 93. Brakuje naklejek, a przednia Yamaha na czachy jest chyba pod lakierem, wiec moźliwe, że była malowana, (dobrze malowana), z siedziska ktoś gąbkę wypierdzielił, wygląda na samoróbę. A i tak żeby wiedzieć to trza zobaczyć.
                                dirtier, happier

                                www.facebook.com/dalekadroga

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X