Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez lightbox Zobacz posta
    Można w sobotę. Tzn. jeżdżę fjr, wiec na enduro się kiepsko znam. Dzwoniłem do kumpla, który jeździ na ST i powiedziałem ze chce kupić ten motocykl to za ta cenę zaoferował mi swój z 93 roku i mniejszym przebiegiem i wiem od kogo biorę.
    To za 7 kolega jarek11 z forum sprzedaje swoją, wszystko zrobione do jazdy, napęd 525, nawet jak by opusił na 6.5 to warto niż od handlarza brać co nie wie nic o motorze.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      [750] ST do sprawdzenia

      Witam, zamierzam kupić XTZ ST z tej aukcji:

      Mieszkam daleko i nie mam możliwości sprawdzić jej stanu przed zakupem. Jak już pojadę to ją będę brał. Więc ktoś z forumowiczów może mi coś o więcej powiedzieć? Czy za taką cenę warto? Pozdrawiam

      Komentarz


        Lepiej kup od forumowicza. W ten motocykl z pewnością będzie trzeba włożyć trochę kasy. Nie polecam sprzętu od handlarzy

        Komentarz


          Może ktoś z jeżdzących na 660 wypowiedzieć się co do tej Tenerki?:

          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz




            Ja tu widzę skracany tylny błotnik i jakby zaolejone osłony lag na dole

            Komentarz


              lightbox ja mam na oku jeszcze inna w okolicy za 4,5 ale opony całe hamulce do wymiany (tarcze klocki) no i trzeba bedzie zrobić regulacje zaworów i gaźnika oraz pomalować moto

              tą w stalowej chciałem oglądnać jako odnośnik bo ta pierwsza no jest troche zaniedbana.

              Komentarz


                Zamieszczone przez czndl Zobacz posta
                Witam, zamierzam kupić XTZ ST z tej aukcji:

                Mieszkam daleko i nie mam możliwości sprawdzić jej stanu przed zakupem. Jak już pojadę to ją będę brał. Więc ktoś z forumowiczów może mi coś o więcej powiedzieć? Czy za taką cenę warto? Pozdrawiam
                Trocin wyjął taką za 4tys ostatnio, jak będziesz ją oglądał i nie bedzie sie do czego przyczepić to można brać ale dolicz sobie ok 1tys zł na doprowadzenie jej do znanego ci stanu bo handlarz nic ci nie powie więc targuj ile się da, ona już stoi dość długo więc sprzedawca powinien przynajmniej na 4.5 zejść z ceną. Najlepiej wez ze sobą kogoś kto jeździ teresą i wie na co patrzeć albo naucz sięna pamięć poradnika kupującego
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Tylko, że ja ją chce na wymianę za Hondę VFR 750, która jest warta co najmniej 5,5 tys. więc chyba poczekam na inna okazje bo wątpię, żeby mi handlarz dołożył kasę :/

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez czndl Zobacz posta
                    Tylko, że ja ją chce na wymianę za Hondę VFR 750, która jest warta co najmniej 5,5 tys. więc chyba poczekam na inna okazje bo wątpię, żeby mi handlarz dołożył kasę :/
                    Przy zamianach zawsze ktoś musi stracić, nie ma wyjścia. Wszystko zależy od stanu teresy, sam widzisz że teresa od forumowicza jest na pewno w lepszym statnie i pewniejsza niż od handlarza ale jak się chce pozbyć własnego motocykla sprawa się komplikuje, podjedź zobacz i oceń, może teresa bedzie warta zamiany albo za dużo cenisz swoją vfre.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      Uuu chłopie, jak moto na wymiane to od swojej ceny odlicz 1500- 2000zł wartości, dajmy na to przyjmij wartość VFR 4000. Jak Tereska będzie za 6000, to będziesz musiał dopłacić jeszcze 2000zł. Tak mniej więcej mechanizm zamian działa. Tak czy siak będziesz z tym bardziej w plecy niż to warte, lepiej sprzedać moto i dopiero szukać ST.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        dokładnie tak jak piszą koledzy,ja szukałem ST i znalazłem cos co mnie interesuje ale na stanie była DR 350.Gadałem z włascicielem tenery i nawet przystał na zamianę ale nie było w reku karty przetargowej do zbicia z ceny ST.Zamiana to zawsze okazja do tego żeby ktos zarobił a zarobi ten kto ma lepszy towar.
                        Moja DR-ka poszła od ręki polecona przez chłopaków z serwisu gdzie ją naprawiałem i wtedy z gotówka do klienta i utargowałem 600,00 pln od ceny wyjsciowej czyli jakieś 8,5% .
                        warto szukać z kasą w ręku,wtedy jak coś wartegu uwagi znajdziesz to bierzesz własciciela z zaskoczenia pokazując mu kesz,zawsze moze to przynieść kilka złotych oszczędności na jakieś doposażenie moto.

                        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                        Trocin wyjął taką za 4tys ostatnio, jak będziesz ją oglądał i nie bedzie sie do czego przyczepić to można brać ale dolicz sobie ok 1tys zł na doprowadzenie jej do znanego ci stanu bo handlarz nic ci nie powie więc targuj ile się da, ona już stoi dość długo więc sprzedawca powinien przynajmniej na 4.5 zejść z ceną. Najlepiej wez ze sobą kogoś kto jeździ teresą i wie na co patrzeć albo naucz sięna pamięć poradnika kupującego
                        te moto jest juz na aledrogo od wakacji co jakis czas wystawiane,więc sprawdz je dobrze przed kupnem.
                        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                        Komentarz


                          albo za dużo wypiłem albo ona jest krzywa. Tak sobie patrze na zdjęcie zrobione z tyłu i nie mogę sie oprzeć wrażeniu, że jest przekoszona.
                          Czy jestem pijany?

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                            Trocin wyjął taką za 4tys ostatnio, jak będziesz ją oglądał i nie bedzie sie do czego przyczepić to można brać ale dolicz sobie ok 1tys zł na doprowadzenie jej do znanego ci stanu bo handlarz nic ci nie powie więc targuj ile się da, ona już stoi dość długo więc sprzedawca powinien przynajmniej na 4.5 zejść z ceną. Najlepiej wez ze sobą kogoś kto jeździ teresą i wie na co patrzeć albo naucz sięna pamięć poradnika kupującego
                            Mi też zdaje sie, że jest krzywa, ale to moze złudzenie lub tylny błotnik taki krzywy.
                            Na moje oko to tarcze są wyjechane - kpl. na przód to min. 400 zł. Napęd - sam popatrz na ceny. Plastiki połamane, widać, że moto leżało wielokrotnie na lewym boku (dz. zm. biegów nieźle powbijała się w dekiel), siedzenie poprute, wypełnienie zegarów pęknięte, brak lewego lusterka, a prawe jest od jakiegoś skutera.
                            Za 4 tys. zł można brać, ale nie za 5100. Moim zdaniem przebieg nie jest adekwatny do stanu, zużycia itd.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              wytrzeźwiałem... jest krzywa. Nie jest krzywa na błotniku tylko w mniej więcej w połowie moto. Takie moje zdanie. Proszę się poprzyglądać

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                                Może ktoś z jeżdzących na 660 wypowiedzieć się co do tej Tenerki?:

                                http://allegro.pl/yamaha-xtz-660-ten...322662645.html
                                Ładnie wygląda i chyba nie ma się do czego doczepić ze zdjęć. Gość sie postarał i ładnie ją przygotował do sprzedaży.
                                Należałoby posłuchać silnika i się nią przejechać. Cena jest atrakcyjna, więc albo okazja, albo coś nie tak
                                jakbyś był zainteresowany to pogadaj z Piotrem13, albo Trocinem.
                                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X