Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    gość mówił że rocznik moto 1990
    Jedyny fakt co przemawia za tym zurzyciem tarcz to że moto w górach jezdziło , ja mam np dr 650 co ma 18 tys i tarcze praktycznie jak nowe ale widziałem dr co miała 40 z hakiem i były wy*ebane jak w tej tenerze .

    Komentarz


      zużycie tarcz zależy od rodzaju klocków jakie były stosowane i od terenu w jakim jeździło moto, wystarczy że będzie śmigał po błotach i tarcze zjeździ w 20tys km.
      Zapodj jakieś fotki tego sprzęta to się zobaczy go dokładniej, najlepiej w dobrej rozdzielczośći.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        fotek narazie nie mam bo to moto z okolicy a nie z aukcji czy coÅ› , jak bedzie Å‚adna pogoda jeszcze to siÄ™ nim przejade, zrobie fotki i nakrece film
        PS na ssaniu jak dał gazu to na czarno za kopciła ale to raczej normalne, a gdy pracowała już normalnie to pracowała chwile równo spadek obrotów troszke i znów równo , tak to wyglądało w najprostszej postaci na wadliwą jedną swiece przy normalnej pracy wydobywał sie lekki siwy dymek podczas spadków obrotów na słuch bo na wskazówce niewielka róznica.

        Komentarz


          http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-ten...322072413.html Czy ktos jest z okolic Poznania by ogladnal ten motorek?? Co o nim sadzicie?

          Komentarz


            pisz do trocina on siedzi w poznaniu teraz
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              To jest Tenera na 99% forumowa, Robsona o ile się nie mylę. Jechał ze mną w Rajdzie Pałuk:











              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                Tak troche na oftop , powiedzcie mi ile palą takie xtz przy normalnej i oszczednej jezdzie oraz ostrej jezdzie oczywiście przy prawidłowych ustawieniach

                Komentarz


                  Zamieszczone przez rav143 Zobacz posta
                  Tak troche na oftop , powiedzcie mi ile palą takie xtz przy normalnej i oszczednej jezdzie oraz ostrej jezdzie oczywiście przy prawidłowych ustawieniach
                  tak na szybko:
                  http://xtzclub.pl/threads/388-Obni%C...light=spalanie
                  http://xtzclub.pl/threads/521-Ustawi...light=spalanie

                  PS. podejrzewam, że znalezienie tych dwóch wątków zajęłoby Ci mniej czasu, niż napisanie posta z pytaniem
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    ja się wam ta widzi jutro może podjade oglądnąć

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez rav143 Zobacz posta
                      ja się wam ta widzi jutro może podjade oglądnąć

                      http://allegro.pl/sprzedam-yamaha-xt...305527195.html
                      Miałem taką samą rocznik 90. Tu widać kiera zmieniona i manetki z lusterkami, lakier ok, nie widać żeby była jakoś bardzo zmęczona. Cena taka sobie bo to moto od handlarza więc parę rzeczy będziesz musiał poprawić jeśli nikt nie dłubał wcześniej. Widać brak naklejek na środku owiewki, może był malowany środek.
                      Tłumik jakiś hgw, stalowy oplot na przodzie, nie chcę zgadywać ale chyba tylna tarcza do wymiany. brak śrubek mocujących boczne plastiki do zbiornika, załozony filterek paliwa przed pompą paliwa, siedzenie pewnie będzie wysoko bo ma dość dużo gąbki pod obszyciem, trochę dziwnie gośc podszedl do sprzedaży nic nie opisując, pierwsze powinien napisać kiedy były zawory robione jeśli nie ma nic do ukrycia.
                      Więcej ze zdjęcia nie mogę powiedzieć bo sa nieostre. przeczytaj sobie poradnik kupującego i będziesz wiedział na co patrzeć przy oględzinach.
                      Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        Szukam moto po całej Polsce a tu w moim mieście stoi. Cena... jak na ten rocznik mogłaby by być z 5500 tys.

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez lightbox Zobacz posta
                          Szukam moto po całej Polsce a tu w moim mieście stoi. Cena... jak na ten rocznik mogłaby by być z 5500 tys.
                          Olej rocznik, lepiej czasem 2 3 lata starszą wyhaczyć niż młodszą i ztyraną życiem i terenem
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            Warto oglądnąć jak jest pod ręką.

                            Komentarz


                              i co lightbox oglądałeś ją ? a może razem sie wybierzemy oglądnać ??

                              Komentarz


                                Można w sobotę. Tzn. jeżdżę fjr, wiec na enduro się kiepsko znam. Dzwoniłem do kumpla, który jeździ na ST i powiedziałem ze chce kupić ten motocykl to za ta cenę zaoferował mi swój z 93 roku i mniejszym przebiegiem i wiem od kogo biorę.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X