Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
    A to nie jest czasem Junakowa Tenera
    nie to nie moja, jak bede w puławach moge zobaczyc to moto albo zadzwoń do Tomka z Puław to ją oceni w nast tygodniu
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
      do Śremu za zwrot kosztów mogę pojechać i obejrzeć
      Nie musisz jechać Babcia Teresa jest juz u mnie
      Ostatnio edytowany przez rumpel; 2716.

      Komentarz


        Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
        Nie musisz jechać Babcia Teresa jest juz u mnie
        Tajmien - jak tak dalej będziesz się zabierał za zakup to pozostanie Ci tylko to ---- http://allegro.pl/zwariowany-gokart-...359490926.html

        Komentarz


          Faktycznie babcia bo to rocynik '89 ;-)
          Trudno jeden dylemat mniej
          Warto było?

          Komentarz


            Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
            Tajmien - jak tak dalej będziesz się zabierał za zakup to pozostanie Ci tylko to ---- http://allegro.pl/zwariowany-gokart-...359490926.html
            No tak przynajmniej ma cztery kola, mimo że popowodziowy jest..

            Komentarz


              Czeczen to przez Ciebie kupilem Terese, widzac jak smigasz na zlocie adv


              Czy było warto, to sie okaże. Pierwsza rej w Szwajcarii w 93r ale produkcja 89r. Moto troche zapuszczpne, zardzewiale itp. Silnik chodzi fajnie (ale w por do kata to wszysko chodzi fajnie ) tarcze wygladaja na orginaly, malowana czacha i boczki tu w kraju (dwie gleby asfalt i piasek), boczki (tyl) i bak nie malowane. Opona przod do wymiany, dzis zmienilem olej i lancuch. Na wiekszych dziurach slychac jakis dziwne stuki z okolic czachy baku musze to zlokalizowac. Jestem zdziwiony ze tak latwo idzie to na gume na 1 w porownaniu do Afryki to szatan.



              Czy to normalne , ze po zdjeciu fotela jest dziura, nie ma nic pod fotelem, żadnego zabezpieczenia, plastiku?
              Ostatnio edytowany przez rumpel; 2716.

              Komentarz


                Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
                Czeczen to przez Ciebie kupilem Terese, widzac jak smigasz na zlocie adv


                Czy było warto, to sie okaże. Pierwsza rej w Szwajcarii w 93r ale produkcja 89r. Moto troche zapuszczpne, zardzewiale itp. Silnik chodzi fajnie (ale w por do kata to wszysko chodzi fajnie ) tarcze wygladaja na orginaly, malowana czacha i boczki tu w kraju (dwie gleby asfalt i piasek), boczki (tyl) i bak nie malowane. Opona przod do wymiany, dzis zmienilem olej i lancuch. Na wiekszych dziurach slychac jakis dziwne stuki z okolic czachy baku musze to zlokalizowac. Jestem zdziwiony ze tak latwo idzie to na gume na 1 w porownaniu do Afryki to szatan.



                Czy to normalne , ze po zdjeciu fotela jest dziura, nie ma nic pod fotelem, żadnego zabezpieczenia, plastiku?
                Normalne. Ten typ tak ma ... (dzięki za miłe słowa ale w Krasnobrodzie to miałem k-60 przód i E-07 tył-nędza na off ,oraz... brak tylnego hamulca bo rozwaliłem pompę na dojazdówce )
                Od kiedy wzmocniłem ramę to i podskoczyć czasami można - w temacie ramy zwróć uwagę na górne mocowania silnika - przy troszkę ostrzejszym stylu jazdy może polecieć w tym miejscu... a mając wcześniej katondona zapewne nie jeździłeś bardzo delikatnie...

                Komentarz


                  Tereska tylko na asfalt do ciorania został kat

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
                    Czeczen to przez Ciebie kupilem Terese, widzac jak smigasz na zlocie adv


                    Czy było warto, to sie okaże. Pierwsza rej w Szwajcarii w 93r ale produkcja 89r. Moto troche zapuszczpne, zardzewiale itp. Silnik chodzi fajnie (ale w por do kata to wszysko chodzi fajnie ) tarcze wygladaja na orginaly, malowana czacha i boczki tu w kraju (dwie gleby asfalt i piasek), boczki (tyl) i bak nie malowane. Opona przod do wymiany, dzis zmienilem olej i lancuch. Na wiekszych dziurach slychac jakis dziwne stuki z okolic czachy baku musze to zlokalizowac. Jestem zdziwiony ze tak latwo idzie to na gume na 1 w porownaniu do Afryki to szatan.



                    Czy to normalne , ze po zdjeciu fotela jest dziura, nie ma nic pod fotelem, żadnego zabezpieczenia, plastiku?
                    Co do stuków w okolicy czachy i zbiornika to odzywa się łożysko główki ramy zapewne.

                    Komentarz


                      Nie to nie to, to nie łożysko, wydaje mi sie ze cos sie 'obija'

                      Komentarz


                        No to mamy wysyp teresek w tym tygodniu, ta kusi nas ceną i fajnie wygląda

                        ale niestety tez daleko mieszka
                        rzuciło mi się w oczy że boczki przemalowane i to chyba z czerwonego
                        Ostatnio edytowany przez TAJMIEN; 2729.

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
                          Nie musisz jechać Babcia Teresa jest juz u mnie





                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
                            Czy to normalne , ze po zdjeciu fotela jest dziura, nie ma nic pod fotelem, żadnego zabezpieczenia, plastiku?
                            tam właśnie montuje się ekcesoryjną narzedziówkę by Łojek


                            co do stuków - sprawdź 4 śróby mocowania baku - muszą być wszystkie!


                            przy okazji: Ryży Koń - Damian Śmigielski pędzi swoją krasulę http://moto.allegro.pl/bmw-r-1150-gs...369575310.html
                            co do stanu tech - w ciemno można brać
                            tylko ta cena
                            ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                            FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
                              No to mamy wysyp teresek w tym tygodniu, ta kusi nas ceną i fajnie wygląda

                              ale niestety tez daleko mieszka
                              rzuciło mi się w oczy że boczki przemalowane i to chyba z czerwonego
                              No ładna nawet, kolektory machnięte chyba srebrzanką i nie wiem czy tą srebrzanką nie oberwała tylna piasta, ale za tą cenę może być.
                              Zagadaj do Bartasa, mieszka w tamtych okolicach, więc może za zwrot za paliwo podjedzie.
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                W sobotę mogę podjechać za zwrot kosztów paliwa lub może jutro nawet.
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X