Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Na jakieś super zniżki bym nie liczył bo dobry motocykl swoje musi kosztować ale na wymiany eksploatacyjne może starczy.Inna sprawa,że jeżeli nie masz ciśnienia na jazde to lepiej dobrze szukać niż na szrota trafić
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
      Na jakieś super zniżki bym nie liczył bo dobry motocykl swoje musi kosztować ale na wymiany eksploatacyjne może starczy.Inna sprawa,że jeżeli nie masz ciśnienia na jazde to lepiej dobrze szukać niż na szrota trafić
      Najgorzej to po tego szrota jechać 1000 km, a na miejscu okaże się że w moto jest wszystko do wymiany, zostaje tylko rama i to do pospawania

      Komentarz


        Taki urok używanych motocykli zawsze możesz zastawić mieszkanie ,wziać 65 tys kredytu i kupic ST 1200 i nawet do domu diler ja przywiezie....
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          .... Na pierwszym zakrecie ją położyc i stracić dorobek życia....

          Komentarz


            Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
            Taki urok używanych motocykli zawsze możesz zastawić mieszkanie ,wziać 65 tys kredytu i kupic ST 1200 i nawet do domu diler ja przywiezie....
            Hehe

            Ale i tak juz nie ma tego ogloszenia, nawet nie zdazylem zobaczyc. Siedze w niemcowni juz jakis czas i powiem szczerze, ze motocykle wystawiane przez prawdziwych niemcow, a nie jakis turkow na mobile.de sa warte uwagi. Oni nie kreca maszyn, maja przewaznie ksiazki serwisowe itp. Kiedys znalazlem Suzuki DR 650 RSE od kolesia ktory mial go od 16 lat i mial okolo 50lat. Nie kupilem poniewaz nie chcialem Suzuki DR, ale zadzwonilem i pogadalem - po prostu brac Wiec ja tam wierze w nich. Zadko kiedy szrot jest od niemca. Co do turkow i innych nacji to juz jest inaczej. Nawet handlarze sa jacys bardziej przyjazni

            Kamyk
            ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

            Komentarz


              Kurcze... 5 minut temu patrzyłem i ogłoszenie jeszcze było

              Komentarz


                Czy aby Wam nie chodzi przypadkiem żeby króliczka gonić a nie go złapać ? Bo czasami takie odnoszę wrażenie...
                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                Komentarz


                  Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
                  .... Na pierwszym zakrecie ją położyc i stracić dorobek życia....
                  od tego jest AC...
                  Mniej bałem się gleb nową tereską niż teraz 10-letnim sprzętem. Mógłbym oczywiście i jego ubezpieczyć, ale na stare motocykle koszt jest nie adekwatny do wartości sprzęta, na teresę przy wartości zadeklarowanej 22tyś zł płaciłem pełen pakiet 1600zł za rok, za KTMa o wartości rynkowej 12000zł wyliczyli mi 1800zł jeżeli ubezpieczę jeszcze jakąś nieruchomość u nich...
                  hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                  Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                  Komentarz


                    Jaki jest tytuł tego (pod) działu?

                    Komentarz


                      hyde park
                      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                      Komentarz


                        Hej,
                        wiem, że pewnie juz ze 100x było pisane na co zwracać uwagę przy zakupie super-tenery, ale prosiłbym aby ktoś cierpliwy i kumaty napisał mi jeszcze raz.
                        Sprzedalem dzis swoją xl600, która słuzyła mi do lajtowego endurowania i myslę nad ST. Tyle miałem z tym modelem stycznosci co na zlocie u Trocina(pozdro przy okazji), jeszcze nie wiem czy akurat ten model będzie odpowiedni, ale na duzego ktm'a adventure mnie nie stać, a AT jest wg mnie droższa a nic wicej nie oferuje. Jest w moich okolicach taka ST:

                        Nie ukrywam ze podoba mi się malowanie(orginalne?), sprowadzona w tamtym roku. we wtorek pojade ją obadać, tylko na co patrzeć? Kilka motocykli juz miałem, więc standardowe rzeczy są oczywiste, pytanie tylko o jakieś nietypowe bolączki: gdzie lubi pękać rama, czu któryś bieg lubi sie skończyć, jak ma banglać silnik itd.
                        XL 600R X2, EXC 200, KLX650R X2, EXC 525

                        Komentarz


                          No, to jak kupisz ST to w koncu bedziemy mogli polatac po rąblowskich wąwozach i rzeźni jak równy z równym poendurzymy lajtowo
                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            na Rąblów mam zawsze KTMa problem jest gdy chcę polatać dalej niz 50km od chaty lżejszym terenem, Roztocze itp, dwusów ma mega wkurzającą pracę przy jednostajnej jezdzie i spalanie 12l/100, a Xlka mi się znudziła, choć była wdzięcznym sprzętem
                            XL 600R X2, EXC 200, KLX650R X2, EXC 525

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
                              Z tymi silnikami od TDM to słyszałem różne opinie np takie, że się tego tak naprawdę nie da dopasować bo inne przełożenia są, problem z gaxnikami, wiec moze poprostu naprawic, a może wystarczy odpalić.
                              Chociaz gdyby było prosto odpalic to pewnie niemiec by to zrobił i sprzedał drożej skoro wogóle mu sie chce bawić w sprzedaż prywatną.

                              eee bzdur się nasłuchałeś
                              baaa kolega ostatnio wstawiał gaźniki od TDM do ST

                              no jak się da odpalić i będzie zdrowy to będzie jeździł, ale mieć silnik TDM to dopiero frajda
                              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez jjanek200 Zobacz posta
                                Hej,
                                wiem, że pewnie juz ze 100x było pisane na co zwracać uwagę przy zakupie super-tenery, ale prosiłbym aby ktoś cierpliwy i kumaty napisał mi jeszcze raz.
                                Sprzedalem dzis swoją xl600, która słuzyła mi do lajtowego endurowania i myslę nad ST. Tyle miałem z tym modelem stycznosci co na zlocie u Trocina(pozdro przy okazji), jeszcze nie wiem czy akurat ten model będzie odpowiedni, ale na duzego ktm'a adventure mnie nie stać, a AT jest wg mnie droższa a nic wicej nie oferuje. Jest w moich okolicach taka ST:

                                Nie ukrywam ze podoba mi się malowanie(orginalne?), sprowadzona w tamtym roku. we wtorek pojade ją obadać, tylko na co patrzeć? Kilka motocykli juz miałem, więc standardowe rzeczy są oczywiste, pytanie tylko o jakieś nietypowe bolączki: gdzie lubi pękać rama, czu któryś bieg lubi sie skończyć, jak ma banglać silnik itd.
                                proszę


                                przeczytaj i będziesz wszystko wiedział
                                nie pytaj o rzeczy które tam są opisane
                                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X