Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ceny nie są zbyt korzystne przy obecnym kursie euro :/
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      Nie mowie, ze sa, ale chcialem podeslac moze ktos bedzie zainteresowany. Tak po prostu.

      Kamyk
      ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

      Komentarz


        Jakoś nie ogaraniam przebiegów.
        po 22 latach użytkowania 47 tkm, to przecież 2100 km rocznie (osobiście nie wierzę) - ta pierwsza.
        Druga jeszcze lepsza 24 tkm po 18 latach 1300 km rocznie (w to już całkiem nie wierzę) i jeszcze przemalowana.
        Tak samo jak w samochodach starszych niż 10 lat przebieg dziwnie nie rośnie. wszystkie mają pomiędzy 170 a 200 tys km.

        Mnie to daje do myślenia.
        Dawcy,świry,idioci...Ludzie nazywają nas różnie,jednak ta ciemna masa nie wie,że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych.Dla nas tylko przeciętnych...

        Komentarz


          Druga faktycznie malowana, ale pierwsza orginalna. Z tego co widze. Co do przebiegu to wszystko zalezy. Naprawde. Mimo, ze ja tez nie wierze do konca w jego wynik, ale w de zadko kiedy ktos cofa wynik.

          Kamyk
          ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

          Komentarz


            W D jest o tyle prosta sprwa że w TUV są wpisywane przebiegi i łatwo rzecz zweryfikować.Wbrew pozorom są tam ludzie ,którzy robią jedną większa wyprawę w roku na kilka tysięcy a codziennie poginają drugim moto lub autem.To są jednak okazje a okazje trafiają się rzadko
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              Czy rzadko to nie wiem, u mnie sytuacja jest podobna. Tenera na wyprawę zwykle raz w roku a na co dzień mam co innego. Wiec większość czasu stoi tak jak licznik.

              A niebieska ładna.

              Komentarz


                Czy może ktoś z kolegów ( i koleżanek ) oglądał ten motor i może się wypowiedzieć na jego temat oraz sprzedawcy?

                Szukam czegoś dla siebie ale zielony jestem (na razie)

                Komentarz


                  Cześć

                  Czy możecie rzucić swoim wprawnym okiem na tą sztukę : http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...400500830.html
                  Z rozmowy telefonicznej wiem, że do wymiany tylna opona, ukręcone prawe lusterko. Moto było kupione z Krakowa, więc może komuś jest znana jego historia. Czy kwadratowy reflektor można zastąpić podwójnymi okrągłymi bez większych zmian ?

                  Dzięki za pomoc i pozdrawiam

                  Bartek

                  Komentarz


                    Brak osłony wydechu.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz



                      oglądałem przed chwilą tą tenerę,
                      moto odpala na zimnym i ciepłym normalnie, nie puszcza dyma, nie licząc czarnej chmurki przy gwałtownych szarpnieciach gazem, równe wolne obroty, nowy napęd i wszystkie klocki, wyczuwalny rant na tarczach, tylna opona do wymiany, światła itd sprawne, ogólnie widać ze przebieg co najmniej 2x wiekszy niz 38kkm, prowadzi się ladnie, biegi wchodzą, nie ma problemu z wyczuciem luzu( w ktmie to niesłychane ) z silnika nic nie słychać, cicho bangla, wydech szczelny, ponoc po sprowadzeniu wymieniony był łańcuszek, olej i filtry, druciarstwa żadnego nie stwierdziłem, widać ze w Polsce nie jezdzona,
                      po opłatach i wymianie opon na jakieś e09 wyszłaby 6500zł, oplaca się?
                      XL 600R X2, EXC 200, KLX650R X2, EXC 525

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez jjanek200 Zobacz posta
                        http://allegro.pl/yamaha-xtz-super-t...381892897.html
                        oglądałem przed chwilą tą tenerę,
                        moto odpala na zimnym i ciepłym normalnie, nie puszcza dyma, nie licząc czarnej chmurki przy gwałtownych szarpnieciach gazem, równe wolne obroty, nowy napęd i wszystkie klocki, wyczuwalny rant na tarczach, tylna opona do wymiany, światła itd sprawne, ogólnie widać ze przebieg co najmniej 2x wiekszy niz 38kkm, prowadzi się ladnie, biegi wchodzą, nie ma problemu z wyczuciem luzu( w ktmie to niesłychane ) z silnika nic nie słychać, cicho bangla, wydech szczelny, ponoc po sprowadzeniu wymieniony był łańcuszek, olej i filtry, druciarstwa żadnego nie stwierdziłem, widać ze w Polsce nie jezdzona,
                        po opłatach i wymianie opon na jakieś e09 wyszłaby 6500zł, oplaca się?
                        Jak wszystko w porządku, to dlaczego nie, niech spuści na rejestrację
                        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Cumuulus Zobacz posta
                          Cześć

                          Czy możecie rzucić swoim wprawnym okiem na tą sztukę : http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...400500830.html
                          Z rozmowy telefonicznej wiem, że do wymiany tylna opona, ukręcone prawe lusterko. Moto było kupione z Krakowa, więc może komuś jest znana jego historia. Czy kwadratowy reflektor można zastąpić podwójnymi okrągłymi bez większych zmian ?

                          Dzięki za pomoc i pozdrawiam

                          Bartek
                          Hej poniżej więcej szczególowych zdjęć tej tenery: http://www.aukcjoner.pl/gallery/009817609-.html#I4

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Cumuulus Zobacz posta
                            Hej poniżej więcej szczególowych zdjęć tej tenery: http://www.aukcjoner.pl/gallery/009817609-.html#I4
                            Poza brakiem osłony chyba nie ma za bardzo się do czego doczepić.
                            Sprawdź napęd, opony (wiek) i jak pracuje, nie zapomnij o poradniku kupującego
                            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                            Komentarz


                              Cos nowego sie pojawilo na Allegro? Nie widzialem jej wczesniej. Kolega nadal szuka, wiec za niego podsylam. Ale jak ktos mogl pomalowac Yamahe w barwy Hondy?!

                              http://moto.allegro.pl/yamaha-xtz-su...404541165.html

                              Kamyk
                              ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                              Komentarz


                                nie wiem czy w barwy Hondy - widziałem tak pomalowanego GSa

                                gs.jpg
                                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X