Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak sam umiesz robić i masz czas to już twoja sprawa ,jak masz robić wszystko u mechanika to szukaj dalej .

    Komentarz


      Zamieszczone przez invander Zobacz posta
      Mam foto w większej rozdzielczości:

      https://picasaweb.google.com/1059358.../TeneraZgierz#
      No, tu już więcej widać:
      - napęd chyba do wymiany, bo albo pordzewiały, albo taki kolor smaru, z naciskiem na rdzę
      - bardzo dużo rdzy na śrubach, szprychach, być może anglik
      - wgniecione kołyski od gmoli

      Jak pisał Marcin, bez osłuchania się nie obejdzie, "silnik chodzi idealnie" to pojęcie względne
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        Tu nie tylko klocki ale i tarcze, kołyski wgniecione bardzo mocno na przeglądzie nie przejdzie badania technicznego, plastiki to najmniejsze zmartwienie bo one sprawności technicznej nie dają ale wygląd też jest ważny, napęd do wymiany w zestawie z zębatkami, tylna opona szmelc, wyząbkowana, przednia opona na bank stara więc też do wymiany, pęknięta czacha, osłona wydechu przy podnóżku malowana pędzlem więc możliwe że była łatana i spawana, kolektory pordzewiałe od ewidentnego stania przez długi czas w wilgotnym miejscu co widać też na łańcuchu i wgniotach w kołyskach. To tyle po zdjęciach widać a co jeszcze wyjdzie to dopiero jak rozmontujesz, dojdzie pewnie instalacja przy reglerze, serwis silnika to standard więc conajmniej 2 tysie, jeśli nie więcej na dzieńdobry bez plastików. Za taka kasę Ja bym nie brał to już ta z MNL jest tańsza i cała jeśli mechanicznie jest ok to nawet jeśli masz wydać na nią i 2 tysiące aby dopieścić pod siebie będzie taniej.

        Komentarz


          Tragedii nie ma jeśli można targować, za 4 tys możny by ją brać, wsadzić 3 i doprowadzić ją do pożadku, wie się wtedy co się ma ale najważniejszy to silnik.
          Na co zwrócić uwagę przy kupnie masz napisane w poradniku kupującego.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            Faktycznie troche roboty bedzie, no i cena deczko za duza jak na ten stan ale jakby nie patrzec tragedii nie ma. Wszystko jest do zrobienia. To sa tylko zdjecia, na zdjeciach moze to wygladac lepiej lub gorzej. Najpierw zadzwon, popytaj, potem negocjuj cene zeby na darmo nie jechac. Jezeli sam bedziesz robil wszystko to ok jesli mechanik to sie nie oplaca.
            Take care of your Tenere she will take care of you

            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

            Komentarz


              Zrezygnowałem z obu sztuk, nie warto chyba tyle inwestować bo wyjdzie drożej niż kupić coś innego, szczególnie jak ma być problem z przeglądami. Dzięki za spostrzeżenia.

              Wiem że to nie tenera ale większość z was ma pojęcie również o innych motocyklach. Chyba się wybiorę obejrzeć ten:



              Jakieś rady?

              Komentarz


                Anglik sama rdza zobacz na śruby

                Komentarz


                  w okolicach białej podlaskiej masz takie tereny, a Ty tdma chcesz kupić

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez invander Zobacz posta
                    Zrezygnowałem z obu sztuk, nie warto chyba tyle inwestować bo wyjdzie drożej niż kupić coś innego, szczególnie jak ma być problem z przeglądami. Dzięki za spostrzeżenia.

                    Wiem że to nie tenera ale większość z was ma pojęcie również o innych motocyklach. Chyba się wybiorę obejrzeć ten:



                    Jakieś rady?
                    Lewa laga obłazi z farby Po UK trzeba dokładnie obejrzeć moto, zdjąć kilka plastików, pod nimi czai się najwększa rdza. Często gwinty są spróchniałe, hamulce zastane..... W ogóle z UK to sprzęty max 4-5 lat, wtedy jeszcze nic w nich nie gnije za bardzo. chyba, że ktoś lubi się bawic z rdzą, robić zaprawki, szukać chochlików w instalacji dzięki którym coś nie styka, coś się smaży, coś się nie włącza czy nie wyłącza.
                    Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                      w okolicach białej podlaskiej masz takie tereny, a Ty tdma chcesz kupić
                      Rozglądam się za różnymi opcjami, a w Białej niestety coraz rzadziej jestem

                      Zamieszczone przez darti Zobacz posta
                      Anglik sama rdza zobacz na śruby
                      Widziałem tak samo przewody pordzewiałe, ale czy w motocyklu z 89r czy 90r nie będzie jeszcze gorzej? I czy ta rdza to aż taki problem? Czy po prostu konieczność wymiany śrubek na nowe przy jakiś wymianach?

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez invander Zobacz posta
                        Rozglądam się za różnymi opcjami, a w Białej niestety coraz rzadziej jestem
                        Po studiach zapewne już tam nie wrócisz

                        Szukaj moto i się nie poddawaj, trzeba czasem kilka, kilkanaście obejrzeć by trafić na tej "jedyny"
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          Maszyny z wyspy to na części się nie nadają wszystko zapieczone i zardzewiałe

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                            Po studiach zapewne już tam nie wrócisz

                            Szukaj moto i się nie poddawaj, trzeba czasem kilka, kilkanaście obejrzeć by trafić na tej "jedyny"
                            Wrócić bym chciał tylko bardzo nie ma do czego:/ Ale miasto bardzo lubię

                            Zamieszczone przez darti Zobacz posta
                            Maszyny z wyspy to na części się nie nadają wszystko zapieczone i zardzewiałe
                            Podjadę zobaczyć jutro tego TDM, obejrzę dokładnie co jest pod owiewkami jak radzicie może tragedii nie będzie, a jak będzie to odpuszczę do wiosny jeszcze parę tygodni

                            Komentarz


                              Kolego poczekaj masz jeszcze czas na pewno coś się pojawi ,z anglikami są problemy wiele elementów jest z aluminium i jak na zewnątrz jest ładnie to śruby zapieczone i przy rozbiórce się ukręcają ,ja kupiłem zacisk hamulcowy z anglika i totalny złom

                              Komentarz


                                4TX to bym sobie odpuścił..
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X