Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    o witam kolegę z mojego miasta

    Komentarz


      Witaj!

      - - - Zaktualizowano - - -

      Ciężko kupić zadbaną ST , chyba najlepiej sprowadzić za granicy tam przynajmniej na oko wyglądają dużo lepiej. Jest ktoś na forum kto sprowadzał ST?

      pozdr
      DB

      Komentarz


        W ogłoszeniu jest napisane 95 rocznik. A malowanie, prawy przełącznik na kierownicy (zapłon) i montaż podnóżków pasażera nie sugerują 90 rocznika????? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę...

        Komentarz


          Zamieszczone przez arthur Zobacz posta
          W ogłoszeniu jest napisane 95 rocznik. A malowanie, prawy przełącznik na kierownicy (zapłon) i montaż podnóżków pasażera nie sugerują 90 rocznika????? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę...
          Chyba chciałeś napisać, że wskazuje na 90'. Tym bardziej malowanie.
          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

          Komentarz


            Zamieszczone przez dux Zobacz posta
            Witaj!

            - - - Zaktualizowano - - -

            Ciężko kupić zadbaną ST , chyba najlepiej sprowadzić za granicy tam przynajmniej na oko wyglądają dużo lepiej. Jest ktoś na forum kto sprowadzał ST?

            pozdr
            DB
            Bartas przywiózł kilka sztuk
            sigpic

            Komentarz


              Kilka sztuk to nie. Mam jedną zarejestrowaną, którą kupiłem w lipcu oraz niezarejestrowaną, dopiero co przyprowadzoną.
              91 oraz 92 rok, obie po regulacjach zaworów. Pełna dokumentacja zdjęciowa z regulacji. Na regulację zaworów mogę dać pisemną gwarancję, że jest to zrobione dobrze. Obie ST chodzą wzorowo, ładowanie sprawne. Droższa po pełnym serwisie, wymianach. W drugiej kilka rzeczy do zmiany. Cena 7000 do oddania oraz 5500.

              http://allegro.pl/xtz-750-super-tenere-i3123541841.html
              Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                Dzięki za informacje

                Komentarz


                  Zamieszczone przez giani xtz Zobacz posta
                  Chyba chciałeś napisać, że wskazuje na 90'. Tym bardziej malowanie.
                  Dokładnie tak, dzięki za czujność :-) To "nie" wpadło przez przypadek;-)

                  Komentarz


                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      Skundlona patentami, jakieś bez sensu dziury a to w owiewce, a to w ślizgaczu, nie wiem po co, chyba żeby łatwiej się łamał.
                      O ile przedni błotnik jako tako jeszcze to tył ma dupę z dupy. Wiec wizualne ulepek z nędznym efektem.
                      Żeby nie było, podoba mi się rura z nierdzewki

                      ps
                      Te nalepki to rodzimy polski wkład?
                      Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

                      Komentarz


                        Wiele Tener ma takie dziury w niemcowni. A błotniki to kwestia gustu, mi akurat one się podobają (oryginały też mam). Są gusta i guściki, silnikowo Tenera w pełni sprawna, głowica nie jest wypalona, po regulacji. Zobaczymy która z moich ST się sprzeda. Jeżeli ta w oryginalnym malowaniu, to czarna zostanie.
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          raporcik z oględzin: http://otomoto.pl/yamaha-xtz-super-tenere-M3539851.html
                          Właściciel - konkretny,rzeczowy, wie o co kaman i twardy motonita z żużlowymi korzeniami
                          Moto - przebieg ok 60K, sprowadzone od makaroniarzy przez "speca" w PL i odkupione przez obecnego właściciela. Nowe tarcze przód, regenerowana tył, klocki prawie nowe, przewody oplot przód, akcesoryjny regler, światła na 2xH4 na przekaźnikach, gniazdo zapalniczki, akcesoryjna wysoka szyba z mocnym "wyciągiem" ku górze, kufer Avina średni z ori stelażem.
                          Zrobione: zawory na git, insytalka elektro z owymi przekaźnikami, bezpiecznikami itepe, zawiecha przód generalka na nowym oleju, ślizgach, uszczelkach, łańcuszek nierządu jakieś 2K temu wymieniany, gaźniki nowe (?) i po synchro, wymieniony regler na jakiś konkretny akcesoryjny. termostat od TICO (!), lampy z dedykowanymi H4, łozyska kół przód i tył, zwiechy też
                          Dodatki: gaźniki ori (do roboty), przednia część czachy zamiennik, kompletny napęd nowy, ori termostat, przekaźnik, ori lampa na bańkach 35W, 2 szyby jedna ori, 2ga akceso wyszczerbiona, drugi tłumik, ori tarcze przód (krzywe), flaszka oleju na dolewki, trochę pomniejszych gratów.
                          Wrażęnia - moto w dobrej kondycji mechanicznej, lecz zaniedbane. rama prosta bez pęknięć, mocne ślady od oleju na silniku (cieknie?nieumiejętnie lane do zbiornika?), wyłażące stare uszczelki tu i tam, upaprane rolki łańcucha, sam silnik z odłążącą farbą i śladami lewostronnej glebyu raczej większej niż parkingówka, pokrywa zaworów klejona na poxipol od przodu, 1 rura kolektorów wydechowych mocno wgnieciona, tłumik od koła mocno skorodowany, czacha jak i reszta plastików w kondycji 4/6 więc da się jeździć ale szału nie ma. Brak zamka klapki schowka w zadupku, stacyjka wyciapana, brak kilku śrubek tu i tam, handbary ori Yamaha, chwyty kierownicy ori w nadwyraz dobrym stanie (przebieg ori????) wytarte podnóżki kierowcy do kości, kanapa w bardzo dobrym stanie (??) opony 50/50 asfalt/szuter i raczej miękkie więc pojeżdżą jeszcze. Felgi poobdzierane ale proste, przednia widać świeże odważniki, tył bez ingerencji, aku mokry, ale bez ingerencji i na zimnym odpalił od strzała, prawie od razu na oba gary, nie kopci na czarno ani biało, płyn chłodniczy czysty, olej do wymiany.
                          Podsumowanie - za 5.500 do wzięcia, do dopieszczenia wizualnego i nieco technicznego, połatać mocowania plastików, poczyścić tu i tam i latać Ja mam mieszane uczucia, nie wiem, nie znam się na tym moto, powyżej opis tego co czułem i co widziałem. Jakieś sugestie?

                          Komentarz


                            Jak za taką kasą to moim zdaniem się opłaca, dołożyć za 2 tys i wiadomo co się ma ale ja bym nie kupił
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              hmm, opłąca się, dołożyć, wiadomo co się ma ale byś nie kupił...pokrętne to trochę

                              Komentarz


                                Boi Junak to tylko KTMa by kupił

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                Termnostat od Tico to nic dziwnego, pasuje i działa jak trzeba. Upaprane rolki łańcucha? Co masz na myśli? Ogólnie jak się smaruje, to powinny być upaprane od smarowidła Tłumik od strony koła w 99% rdzewieje, podobnie jak kolektory. Brak zamka- częsty przypadek, oryginalne zamknięcie lubi sobie wylecieć w siną dal. Dobrze, że nie zgubił tej klapki. Chwyty kierownicy w dobrym stanie? Nie do końca wiem co masz na myśli. W sumie, mocowanie kierownicy specjalnie nawet nie rdzewieje i nie złazi farba.
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X