Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ 660 Tenere z lat 90

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] XTZ 660 Tenere z lat 90

    Witam!

    Szukam dla siebie ładnej i zadbanej XTZ 660 z lat 90, koniecznie w oryginalnym malowaniu. Motocykl musi być w co najmniej dobrym stanie.

    #2
    A tak. Zrozumiałe. Bo to bardzo ważne w motocyklu który z zasady musi leżeć, żeby oryginalny lakierek miał. Z takimi priorytetami to bym czoperka szukał.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
      A tak. Zrozumiałe. Bo to bardzo ważne w motocyklu który z zasady musi leżeć, żeby oryginalny lakierek miał. Z takimi priorytetami to bym czoperka szukał.
      Nie musi, nie mam zamiaru jeździć nim w ciężkim terenie. Sam dobrze wiesz że poza mną są na forum osoby które używają Tenere turystycznie głównie do jazdy po asfalcie i szutrach więc daruj sobie komentarze które i tak nie wnoszą nic do tematu

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
        A tak. Zrozumiałe. Bo to bardzo ważne w motocyklu który z zasady musi leżeć, żeby oryginalny lakierek miał. Z takimi priorytetami to bym czoperka szukał.
        Jakbym słyszał meneli pod sklepem spożywczym jak podjeżdżam motocyklem ,,Panie jakbym siadł na taki motór to bym się od razu zabił" a czego to enduro ma z zasady leżeć ?Każdemu się może zdarzyć wypadek nie motocykl jest tu ważny ale umiejętności i trochę szczęścia,znam bardzo dużo motocykli enduro z lat 90tych i o dziwo większość jest w oryginale.Takie to dziwne ?

        Komentarz


          #5
          Nie wiem. Nie słucham wieści spod sklepu. Wypadek.. Jeździłeś czymkolwiek poza asfaltem? (nie- pociągów nie liczymy) A zresztą. Twoja kasa twoje wyobrażenia i marzenia. Czoperek jak nic

          Komentarz


            #6
            Szczerze mówiąc na aukcjach nie ma większego problemu znaleźć Tenere w oryginalnym malowaniu, nie ma też problemu żeby znaleźć taką bez naklejek (po lakierowaniu). Jeśli mam wybierać to wolę tą w oryginalnym malowaniu. Czy wymagam aż tak dużo?

            Z resztą tu jest dowód że to chyba możliwe: http://www.xtzclub.pl/threads/12306-...XTZ-660-Tenere z kolegą Silling już rozmawiałem ale... może będą też inne oferty. Po to temat założyłem...

            Proponuję zakończyć tą bezsensowną dyskusję. Jeśli ktoś ma sprzęt o który pytam, niech da znać! Pozdrawiam!

            Komentarz


              #7
              Prince - ale czego nie zrozumiałeś? To jest ogłoszenie o kupnie, prawda? Co w zasadzie wnosisz poza licznikiem postów? Nie musisz odpowiadać. Daj koledze kupować, co?

              Komentarz


                #8
                Przecież mu nie zabraniam Bo niby jak? Ogłoszenie ma cały czas u góry. I dzięki komu?

                Żeby nie było. Nie komentuje już treści ogłoszenia. Trzy posty wyżej wyraziłem chęć zakończenia dyskusji. Ale Wojtek zapytał- wiec uprzejmie odpowiadam. Bo brzydko było by zignorować skoro pyta. Pięć zdań z tego cztery pytające.
                Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                  Przecież mu nie zabraniam Bo niby jak? Ogłoszenie ma cały czas u góry. I dzięki komu?

                  Żeby nie było. Nie komentuje już treści ogłoszenia. Trzy posty wyżej wyraziłem chęć zakończenia dyskusji. Ale Wojtek zapytał- wiec uprzejmie odpowiadam. Bo brzydko było by zignorować skoro pyta. Pięć zdań z tego cztery pytające.
                  Ok. Masz rację. Napisałeś treść, która na pewno pozwoliła kupującemu kupić. Sprzedającemu sprzedać. EOT.

                  Komentarz

                  PracujÄ™...
                  X