Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Czacha, osłona chłodnicy lewa, zbiornik paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Czacha, osłona chłodnicy lewa, zbiornik paliwa

    Witam!

    Mam okazję kupić XTZ 660 z 1993r z uszkodzoną owiewką przednią (czachą), osłoną chłodnicy lewą i zbiornikiem paliwa ale najpierw chciałbym się upewnić czy ktoś posiada te elementy na sprzedaż i na ile to wyceniacie?

    #2
    Trójkąty i boczne pod siodło mogę puścić w komplecie za 100PLN. Były naprawiane i wymagają dopieszczenia. Boczne mam do naprawy całkowitej. Czyli jak sie nie boisz żywicy to można.

    Komentarz


      #3
      1993 rok to jest jednolampowa? Dobrze rozumiem, bo o tej piszÄ™.
      Kupienie oryginalnej czaszy i tych plastikowych boków na chłodnicę raczej jest niemożliwe, a na pewno nie łatwe i tanie.
      Firma Plastbike z Suchedniowa (chyba nie przekręciłem nazwy) robi czasze, trójkąty nie wiem czy boki. Zobacz na ich ofertę.
      Będziesz wiedział ile to kosztuje plus ewentualne malowanie plastików. Ocenisz czy się to opłaca.

      Komentarz


        #4
        Mam czaszę w dobrym stanie zaznaczam "dobrym" bo ma kilka rys i drobne spękania

        Komentarz


          #5
          Czesc.Czasza aktualna i w jakiej cenie. Odpowiedz prosze na priv.

          Komentarz


            #6
            Czasza sprzedana.

            Komentarz

            PracujÄ™...
            X