Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Mocowanie klamki sprzęgła (i lewego lusterka)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Mocowanie klamki sprzęgła (i lewego lusterka)

    Jak w temacie.

    Ewentualnie nie wie ktoś jak z jakością tego?

    #2
    Nie kupuje już nic z tej firmy.

    Komentarz


      #3
      Ale chodzi o firmę produkująca zamienniki czy sprzedawcę na allegro? Bo obie nazywają się tak samo.
      Ja u nich zamawiałem uszczelki pod cylinder i głowice i chyba ok.

      Komentarz


        #4
        Trzy razy kupowałem całkiem różne rzeczy. Zawsze była jakaś lipa. A to konektorek nie robił, a to uszczelka była z byle czego. Trzecie juz nie pamiętam co kupiłem. Ale mimo, iż wydaje sie że to to samo co larsson czy inni to przeczuwam, że to jakiś trzeci sort. Z warsztatowych rozmówek okazało sie, że nie jestem odosobniony w odczuciach.

        Komentarz


          #5
          Cena w polskim ASO jest kompletnie z dupy.
          Całość składa się z 2 elementów:
          33G-82913-01-00 - część tylna - montuje lusterko - ASO 70zł
          1LN-82911-00-00 - część przednia - montuje klamke - ASO 84zł i zajebista oferta specjalna 106zł z magazynu z polski.

          Ja potrzebowałbym tylko pierwsze, gdyby nie uwalone gwinty w drugiej części (ale zawsze mogę dać nakrętki ).
          Tutaj ceny są rozsądniejsze:
          http://www.ebay.pl/itm/Yamaha-33G-82...63428#shpCntId - (~24zł).
          http://www.ebay.pl/itm/Yamaha-1LN-82...kAAOSwqu9VDIbV - (~62zł).

          ASO po odliczeniu zniżek: 119zł (przed 154zł, prawie 2x drożej niż w USA!)
          Boats: 86zł

          Zostaje 33zł na wysyłkę (a kosztuje stówę).

          Gdyby znalazły się minimum 2 osoby które chciałyby coś z boats, a widzę że ceny ogólnie są niższe niż w polskim ASO, to wolę dać te 33zł na przesyłkę niż bulić za to że jestem z Polski.

          Komentarz


            #6
            A cło?

            Komentarz


              #7
              Do wartości 150€ jest nieclone, a na ebayu jest dodatkowo takie info, ale nie bardzo wiem o co chodzi:
              "Ta kwota zawiera obowiązujące opłaty celne, podatki, prowizje za pośrednictwo i inne opłaty. Kwota może ulec zmianie do chwili dokonania płatności. Jeśli mieszkasz w państwie Unii Europejskiej innym niż Wielka Brytania, nie możesz odzyskać importowego podatku VAT naliczanego dla tego zakupu." jak przegryzę się przez te regulaminy to dam znać

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez tlaguz Zobacz posta
                Do wartości 150€ jest nieclone, a na ebayu jest dodatkowo takie info, ale nie bardzo wiem o co chodzi:
                "Ta kwota zawiera obowiązujące opłaty celne, podatki, prowizje za pośrednictwo i inne opłaty. Kwota może ulec zmianie do chwili dokonania płatności. Jeśli mieszkasz w państwie Unii Europejskiej innym niż Wielka Brytania, nie możesz odzyskać importowego podatku VAT naliczanego dla tego zakupu." jak przegryzę się przez te regulaminy to dam znać
                W niektorych aukcjach wystawianych przez formalistow sa dolaczane takie kwiatki, efektem czego dodawane sa jakies dodatkowe oplaty celne juz w momencie platnosci. Rozwiazaniem jest poszukanie innej aucji, bez tych cyrkow.

                Komentarz


                  #9
                  Jeśli opłata celna jest już w cenie to cena na tej aukcji i tak jest promocją w porównaniu nawet do polskich używek

                  Komentarz


                    #10
                    Mimo wszystko nie wiem jak gość z aukcji z USA jest w stanie opłacić polskie cło itd.

                    Komentarz


                      #11
                      tlaguz - ja mógłbym być jedną z tych osób do spółki. Tak się składa że też chciałbym wymienić te same dwie części i dodatkowo wziąłbym klamkę 3FY-83912-01-00 (w boats za niecałe 66 PLN). Zatem może jeszcze tylko jedna osoba do trójki...?

                      Komentarz


                        #12
                        Ja się mogę zapisać na 3YF-22210-02-33 Jeśli ma to za ile. Albo 3YF-2582T-00-00.

                        Komentarz


                          #13
                          Tarcza jest w ASO w lepszej cenie (coś koło 400zł ze zniżką), a amortyzator jest raczej nigdzie niedostępny :/

                          Henry - Boats: http://www.boats.net/parts/detail/ya...912-01-00.html

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X