Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 660

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Sprzedam XTZ 660

    Witam. Z przykrością zmuszony jestem sprzedać moją Yamahe. Jestem jego właścicielem od lipca 2009. Postanowiłem sprzedać motocykl, ponieważ trzy miesiące po jego zakupie wyjechałem za granicę i od tamtej pory motocykl stoi w garażu (miał to być wyjazd na max 1 rok ale plany się mocno zmieniły) . Jestem w Polsce 3-4 razy w roku i od kiedy go kupiłem przejechałem nim ok. 3000 km.

    Motor został wyprodukowany w 1991 roku, przegląd i ubezpieczenie ważne są do lipca 2012. Jak to w życiu bywa licznik kilometrów bardziej przydaje się do pilnowania czasu wymiany oleju niż do faktycznego określenia przebiegu motocykla, bardziej sensowną informają jest to, że pokonanie tych 3 tys. km wymagało dolania do silnika ok. 1 litra oleju silnikowego. Po zakupie w motocyklu wymieniłem olej razem z filtrem, filtr powietrza, przednie kierunkowskazy, klocki na tylnej tarczy oraz tylną oponę (na używaną ale w dużo lepszym stanie).
    Plastiki na motocyklu były klejone dlatego maszyna nie jest w oryginalnym malowaniu. Luz na zaworach był mierzony i mieści się w normie wpisanej w pdf-ie, łańcuch rozrządu ma jeszcze chyba połowę naciągu, sprzęgło się nie ślizga. Ostatnio (w sierpniu) wymieniłem akumulator, z czego pamiętam przydałoby się wymienić przednią oponę, naciągnąć trochę łańcuch napędowy i wymienić uszczelniacz w jednej ladze bo zaczeła tracić olej (postaram się wymienić). Poza tym motocykl jest raczej w dobrym stanie, chociaż do ideału dużo mu brakuje. Przyspieszenie jest lepsze niż w dużo lżejszej DR 600, prędkość maksymalna to licznikowe 160.


    Fotki zrobione podczas mojej ostatniej wizyty:









    Cena jaka mnie interesuje to 3900 zł, oczywiście jest do negocjacji..

    Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv. Będę w Polsce tydzień zaczynając od wtorku.

    #2
    Witam

    Czy aktualne jeszcze ?

    Komentarz


      #3
      Tak, nadal aktualne.

      Więcej informacji na temat motocykla pod nr: 660-178-574

      Komentarz


        #4
        Czy to ogłoszenie nadal aktualne czy już sprzedana?

        Komentarz


          #5
          Zadzwon to sie dowiesz
          Take care of your Tenere she will take care of you

          http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

          Komentarz


            #6
            Ok.

            Komentarz


              #7
              Sprzedana :-(

              Komentarz

              Pracuję...
              X