Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 660

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Sprzedam XTZ 660


    Sprzedam xtz 660 tenere,
    motocykl jest w bardzo dobrym stanie, podgrzewane manetki, kufer, wydech marving, ani razu mnie nie zawiódł. Przygotowany do sezonu, wymieniony olej, filtr, świeca, akumulator, tylna opona, wyregulowane zawory, silnik chodzi równo. Później wrzucę fotki.

    Wrocław, Środa Śląska, Leśnica
    tel. 793 384 046
    piotr.tokarczyk@gazeta.pl

    #2
    Czekam na fotki Jestem zainteresowany, ale musze chociaz ja zobaczyc przed tym jak sie wybiore
    Ostatnio edytowany przez Kamyk; 2527.
    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

    Komentarz


      #3
      na co zmieniasz xtz

      Komentarz


        #4
        kiedyś jeździłem vfr-ka, pomimo tego że tenerka jest super motocyklem chcę wrócić do vfr
        jutro porobię fotki
        dodam że pisząc że motocykl jest w bardzo dobrym stanie miałęm na myśli stan techniczny, wizualnie motocykl jest gdzieniegdzie porysowany, gdzie niegdzie plastiki uszczerbione, na fotkach wszystko pokaże
        Ostatnio edytowany przez perz_86; 2526.

        Komentarz


          #5
          za pół godziny zdjęcia powinny być dostępne pod tym linkiem http://krepice.home.pl/xtz.zip
          podczas mycia zauważyłem że należało by wymienić simering wałka zdawczego (nic skomplikowanego ani kosztownego), innych niepokojących rzeczy nie dostrzegłem, nic tylko lać benzyne i jeździć (co zaraz uczynię ).

          Komentarz


            #6
            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

            Komentarz


              #7
              sorki za off top ale jak sie sprawdza deflektor? ile masz wzrostu ?

              Komentarz


                #8
                185cm, deflektor daje rady, co prawda miałem kiedyś założoną wysoką (szybę aż po czoło ) i szyba dawała o wiele lepszą ochronę przed wiatrem, ale jak się jechało ponad 110km/h to szyba wyginała się prawie do baku ;/ za to deflektor w ogóle się nie wygina, polecam

                Komentarz


                  #9
                  tak normalnie masz ustawioną dźwignię biegów ?... mi by tam noga nie weszła.

                  Komentarz


                    #10
                    mam długie nogi, przez co kąt stopy na podnóżku jest bardziej równoległy do pionu niż prostopadły

                    Komentarz


                      #11
                      sprzedana

                      Komentarz


                        #12
                        kupiona

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X