Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Trochę nowych części

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez jaro1979 Zobacz posta
    Koszt obu to około 200zł
    U tokarza 30 zł
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
      U tokarza 30 zł
      To nie tak prosto, te tulejki stanowią bieżnię wewnętrzną łożysk igiełkowych, muszą być twarde i szlifowane, nie znam pasowania pod te łożyska niestety, zalezy to też od wymiaru igiełek. Jeśli ma to być dobrze zrobione bez pomiarów, hartowania i szlifowania sie nie obejdzie.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
        To nie tak prosto, te tulejki stanowią bieżnię wewnętrzną łożysk igiełkowych, muszą być twarde i szlifowane, nie znam pasowania pod te łożyska niestety, zalezy to też od wymiaru igiełek. Jeśli ma to być dobrze zrobione bez pomiarów, hartowania i szlifowania sie nie obejdzie.
        A nie umieszczałeś kiedyś ich rysunku na forum?
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
          A nie umieszczałeś kiedyś ich rysunku na forum?
          wsadzałem tylko rysunki tulejek do koła tylnego a tam to inna sprawa
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Mam na sprzedaż dwa razy uszczelniacze tłoczków (oryg. Yamaha). Jeden komplet na jeden zacisk. Bez różnicy czy tył czy przód. 83 zł plus 5 zł za przesyłkę poleconym.

            Zaślepka wahacza - 26 zł (oryg. Yamaha).
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #21
              To ja jeden komplet poproszę. Tył mi nie odbija do końca więc jak znalazł

              Komentarz


                #22
                Czyli oba sprzedane.

                Dziękuję!
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #23
                  - Klocki na tył Ferodo: 48 zł
                  Poproszę
                  Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

                  Komentarz


                    #24
                    Poszło na PW
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #25
                      Mam na sprzedaż:
                      - uszczelniacze tłoczków: 83 zł
                      - oryginalny łańcuch rozrządu: 160 zł
                      - uszczelka miski olejowej: 30 zł
                      - śruba dźwigni zmiany biegów: 20 zł
                      - klocki hamulcowe tył Nissin niebieskie, najlepsze na rynku: 103 zł
                      - oryginalny korek zbiornika wyrównawczego: 45 zł
                      - komplet naprawczy łożyska wahacza: 99 zł
                      - uszczelniacz rozrusznika: 6 zł


                      Zestaw do remontu góry silnika:
                      - pierścienie tłokowe oryginał Yamaha: 250 zł za komplet na dwa tłoki
                      - uszczelka pod głowicę Athena: 105 zł
                      - uszczelka pod cylinder: 45 zł
                      - komplet uszczelniaczy zaworowych: 87 zł
                      - uszczelka pod pokrywę zaworów: 84 z
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #26
                        Hej Łukasz,
                        dostałeś PW ode mnie z małym zamówieniem?

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez jaro1979 Zobacz posta
                          Hej Łukasz,
                          dostałeś PW ode mnie z małym zamówieniem?
                          Napisz raz jeszcze proszę

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          Za 70 zł od ręki mam dwie pary klocków Gold Fren na tył do ST. Znacznie lepsze niż dziadowskie EBC, a jakością nie odbiegają od Nissinów. Przesyłka 5 zł.
                          Seria AD czyli dobre na autostradę, w ruch uliczny jak i na szutry. Szybko nie schodza, nie niszczą tarczy i skutecznie hamują.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X