Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam Super Tenere [UPDATE: uwaga mina]

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam Super Tenere [UPDATE: uwaga mina]

    Witam, sprzedam Super Tenere zakupioną we Francji. Rocznik motocykla 1993, pełna dokumentacja + tłumaczenie dokumentów. stan taki jak na fotkach, plastiki do sklejenia posiadam te elementy.cena 3500zł do negocjacji jezeli jakieś pytania to prosze kierować na forum.


    Uwaga: to moto to potencjalna mina - proszę przeczytać wątek do końca.
    Autor ogłoszenia usunął zdjęcia, jednak można zobaczyć kopię aukcji tutaj:
    http://www.xtzclub.pl/threads/9066-Sprzedam-Super-Tenere-UPDATE-uwaga-mina?p=120594&viewfull=1#post120594
    Usunął też miejscowość i gg z profilu - moto ponoć stoi w Kamesznicy (Żywiec/Kamesznica/Przybędza)
    Ostatnio edytowany przez fxrider; 1. Powód: uzupełnienie informacji #2
    Motocykl To Największy Wibrator Jaki Możesz Wsadzić Kobiecie Miedzy Nogi

    #2
    to moto to warte inwestycji czy raczej z przeznaczeniem na części ?

    Komentarz


      #3
      moim zdaniem jest warte inwestycji, kupiłem go głównie z tą myślą ale niestety zmieniłem prace, praktycznie brak wolnego czasu dla siebie a co dopiero na zajęcie się motocyklem.
      Motocykl To Największy Wibrator Jaki Możesz Wsadzić Kobiecie Miedzy Nogi

      Komentarz


        #4
        Wkładu 2-3 tys, sporo pracy i będzie zrobiona jak trzeba
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
          Wkładu 2-3 tys, sporo pracy i będzie zrobiona jak trzeba
          myśle że to mała przesada
          Motocykl To Największy Wibrator Jaki Możesz Wsadzić Kobiecie Miedzy Nogi

          Komentarz


            #6
            może mała, ale bardzo realna

            Komentarz


              #7
              znaczy trzeba się z tym liczyć

              Komentarz


                #8
                Kwota jest realna. Dokupienie plastików, malowanie, opony pewnie bo może stare, detale i kwota się zbiera. Jak ktoś ma sporo czasu i chęci, to czemu nie.
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez thomas1709 Zobacz posta
                  myśle że to mała przesada
                  Chyba nie przesada, moja teresa tez była spod znaku CCC za 3500 zł.
                  Cała zima roboty, latania, no i pewnie drugie tyle włożyłem.
                  Nie żeby to spadło na mnie jak grom z jasnego nieba, bo liczyłem się z takimi wydatkami kupując maszynę za taką kwotę.
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    #10
                    zawsze można kupić za 5 tys i włożyć 2 tys,

                    panowie o czym mówimy, motocykl jak kobieta ile byś chciał kasy wsadzić tyle przyjmie,
                    nie ma limitu he he.
                    Może akurat jest ktoś, kto bardzo chce tereske a nie ma wypchanego portfela,nie będę mu przeszkadzać plastiki,pojeździ dozbiera zrobi plastiki,może sobie sam pomaluje jak nie którzy to robią,
                    i

                    Komentarz


                      #11
                      Tak to jest.
                      Tym bardziej jak moto jest konkretnie eksploatowane (np. w terenie). Sumy, które tu padły też mnie już nie dziwią. A i tak nadal to nie jest okaz piękność(przynajmniej w moim przypadku). Mi akurat to nie przeszkadza (moto ma dobrze jeździć). A pooglądać to można w internecie lub na jakiś spotkaniu jak ktoś dba jeszcze o wizualny aspekt moto.
                      Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo, a tym bardziej tanio. Ale za to ile zabawy i radości.
                      Tak na prawdę to i tak nie ma co narzekać bo są droższe motory w eksploatacji.
                      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                      Komentarz


                        #12
                        hoooo sa sa mam warsztat to wiem.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                          Chyba nie przesada, moja teresa tez była spod znaku CCC za 3500 zł.
                          Cała zima roboty, latania, no i pewnie drugie tyle włożyłem.
                          Nie żeby to spadło na mnie jak grom z jasnego nieba, bo liczyłem się z takimi wydatkami kupując maszynę za taką kwotę.
                          Nigdy bym nie powiedział, że Twoje moto było przy kupnie tak mało warte, co najmniej 6 tys.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #14
                            A widzisz, ST Rootolfa wypatrzylem jak byla na allegro za 3850zl w stanie jezdzacym, ale do serwisu i wymian
                            sigpic
                            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                            Komentarz


                              #15
                              jak się ma czas to zapewne az radość coś wymienić i ulepszyć wiedząc że moto służy tylko Tb
                              Motocykl To Największy Wibrator Jaki Możesz Wsadzić Kobiecie Miedzy Nogi

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X