Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[S] Yamaha XT 600 Tenere 1VJ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [S] Yamaha XT 600 Tenere 1VJ

    Czołem,
    przymierzam się do zmiany motocykla, w związku z czym moja dotychczasowa maszyna szuka nowego właściciela.
    Motocykl przeszedł gruntowną renowację( tak samo jak poprzednie), która po krótkiej przerwie została zakończona wiosną tego roku.
    Rozebrany do ostatniej śrubki i złożony na nowo.
    Sam silnik przeszedł generalny remont( tłok, pierścienie, wszystkie łożyska, uszczelniacze, itd.)który odbył się zeszłej zimy, teraz na wiosnę dostał nowy łańcuch rozrządu i zostały na nowo przewinięte uzwojenia cewek ładowania i cewek modułowych.
    Oprócz tego rama i pozostałe el. były malowane proszkowo, a wszystkie mniejsze zostały na nowo ocynkowane.
    Tylne koło dostało nowe pogrubione szprychy, a z przodu oprócz remontu zawieszenia pojawił się przewód w oplocie z nowym kompletem klocków oraz uszczelniaczem zacisku.
    Jedynym elementem, którego nie malowałem był bak, który został przeze mnie oklejony bezbarwną folią, w celu ochrony naklejek rajdowych z epoki.
    Na chwilę obecną wyceniam motocykl na 7500zł.
    Rocznik 1986, chociaż w dowodzie widnieje 1988, Przebieg na liczniku ok 60000( i cały czas rośnie), a od remontu ok. 8000km. Ma kilka udogodnień w postaci gniazda 12V, przełączników od nowszej yamahy, kratkę na lampie, handbary, listki, lusterka składane, wskaźnik ładowania akumulatora i stelaż.




    Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, mogę mu wysłać większej ilości zdjęć, lub filmu z pracą silnika, chociaż można je odnaleźć w tutejszych relacjach.
    Na wszystkie dodatkowe pytania odpowiem z przyjemnością pod nr tel. 503-8dwa4-298.

    #2
    Cena chwilowo spada na 7200zł, dla użytkowników forum, lecz mimo to, wciąż pozostaje do negocjacji dla zainteresowanych.

    Komentarz


      #3
      Temat do zamknięcia. Motocykl zmienił właściciela.

      Komentarz

      Pracuję...
      X