Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam części do XTZ 750 - LISTA

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    ......oprócz ślizgu to jeszcze obudowę termostatu, może tylną felgę jak będę miał kaskę...

    Komentarz


      #17
      to ja moze bym lyknal linke predkosciomierza

      Komentarz


        #18
        To kiedy bedzie wiadomo czy bedziesz sprzedawał go na czesci i czy ten moduł zapłonowy masz bo potrzebny mi jest zeby wyjechac bo nigdzie nie moge znalesc

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez goodbeer Zobacz posta
          to ja moze bym lyknal linke predkosciomierza
          linke kupisz za 25 zł nową

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
            Ile chcesz za całosc?mam troche plastikow w tym malowaniu.
            Za całość tak jak na zdjęciach chcę 5,5tyś.
            Motocykl technicznie (poza lagami) w pełni sprawny i doinwestowany eksploatacyjnie.
            Oferta myślę nie dla handlarza, raczej dla kogoś kto szuka naprawdę zadbanego motocykla którym ma zamiar długo pojeździć, ma ograniczony budżet i jest w stanie poświęcić czas na doprowadzenie go do stanu idealnego.
            Polecam i zapraszam.
            sigpic
            Paliwa opon i wolnego czasu....

            Komentarz


              #21
              Podzielam pogląd, że szkoda na części ale jednak dopiszę się do listy.
              Aluminiowy bagażnik i stelaż pod kufer bym kupił.
              Z napędu jestem super zadowolony. Teresa ubrana jak dres ale trochę się na pewno przybrudzi

              Komentarz


                #22
                SZKODA NA GRATY
                otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

                kup sobie całą co zostanie rozsprzedaż ,ja bym tak zrobił

                Komentarz


                  #23
                  ale to malowanie jst duzo brzydsze...

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez rychu Zobacz posta
                    Podzielam pogląd, że szkoda na części ale jednak dopiszę się do listy.
                    Aluminiowy bagażnik i stelaż pod kufer bym kupił.
                    Z napędu jestem super zadowolony. Teresa ubrana jak dres ale trochę się na pewno przybrudzi
                    Jak już Rychu wiesz, póki co chcę sprzedać całość ponieważ nie mam czasu rozkręcać ST.
                    Aluminiowy bagażnik mam razem z oryginalną plastikową pokrywką zamykaną na kluczyk pasujący do wlewu paliwa i stacyjki.
                    Stelaż pod kufer mam, natomiast płyta na którą kufer się wpina chyba jest krzywa...

                    Daj gdzieś zdjęcie jak wygląda ST z nowym napędem, może foto dla porównania ze starym łańcuchem?
                    Jak dres...?


                    Zamieszczone przez sewer Zobacz posta
                    SZKODA NA GRATY
                    otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

                    kup sobie całą co zostanie rozsprzedaż ,ja bym tak zrobił
                    Dzięki za info, ciekawa propozycja do rozważenia. Na razie jednak temat sprzedaży całości aktualny ponieważ jak wspomniałem wcześniej brak czasu na przeszczepy czy rozsprzedaż.

                    Zamieszczone przez BULLSON Zobacz posta
                    ale to malowanie jst duzo brzydsze...
                    Podzielam zdanie... chociaż mogłoby być bazą pod projekt nowego malowania.
                    sigpic
                    Paliwa opon i wolnego czasu....

                    Komentarz


                      #25
                      To jak bedzie z tym modułem zapłonowym sprzedasz go?

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez PaT Zobacz posta
                        Jak już Rychu wiesz, póki co chcę sprzedać całość ponieważ nie mam czasu rozkręcać ST.
                        Aluminiowy bagażnik mam razem z oryginalną plastikową pokrywką zamykaną na kluczyk pasujący do wlewu paliwa i stacyjki.
                        Stelaż pod kufer mam, natomiast płyta na którą kufer się wpina chyba jest krzywa...

                        Daj gdzieś zdjęcie jak wygląda ST z nowym napędem, może foto dla porównania ze starym łańcuchem?
                        Jak dres...?




                        Dzięki za info, ciekawa propozycja do rozważenia. Na razie jednak temat sprzedaży całości aktualny ponieważ jak wspomniałem wcześniej brak czasu na przeszczepy czy rozsprzedaż.



                        Podzielam zdanie... chociaż mogłoby być bazą pod projekt nowego malowania.
                        a od kiedy się na kolorze jeździ

                        Komentarz


                          #27
                          zmiana tablicy rejestracyjnej to wcale tak dużo czasu nie zajmuje

                          Komentarz


                            #28
                            zamawiam obudowę termostatu i końcówki kierownicy(cieżarki)

                            Komentarz


                              #29
                              Ja zaklepuję kanapę (o ile jest cała i zdrowa)

                              jakby co, to - ascona79@interia.pl

                              Komentarz


                                #30
                                Kupie całą! Podaj mi swój numer na PW albo maila.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X