Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

ktm adventure S - 2003 r.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ktm adventure S - 2003 r.

    Sprzedaję swoja pomarańczę... może ktoś szuka fajnej Ski - ogłoszenie w linku poniżej:

    http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemNot ... =przedmiot

    kkk.jpg


    Sprzedam KTM Adventure S, motocykl z 2003r. Moto kupiłem w 2013r. W tym roku wiosną zrobiony kompletny przegląd, wymiana oleju, regulacja zaworów, serwis lag, jesienią 2015 założyłem nowy napęd did - przebieg ok 3 tys. oraz wymieniłem klocki. Wymieniłem również cały kosz sprzęgłowy ponieważ stary miał już bicie i szarpał, opony TKC 80 (przednia zużycie 40%, tył do wymiany). Nowy akumulator, kupiony w czerwcu br - gwarancja. Ogólnie moto oceniam na stan 4+. Wydaje mi się, iż ciężko będzie znaleźć Skę z tego rocznika w równie dobrej kondycji. Silnik pracuje bez zarzutu, jest dużo mocy i agresji nie bierze oleju, nie kopci. Kanapę zmieniłem na model z 990 ( jest niższa od oryginalnej z wersji S).
    akcesoria:
    - ogrzewane manetki
    - gmole sw motech
    - stelaże pod kufry
    - płyta bagażnika pod kufer centralny
    - wysprzęglik magura
    - podwyższenie kierownicy
    - uchwyt na mocowanie stelaża nawigacji touratech
    - komplet kufrów hepco becker
    - kufer centralny Kappa 53l (mieści 2 kaski)
    - poszerzenie stopki bocznej touratech
    - wyprowadzone gniazdo zapalniczki w schowku pomiędzy bakami.

    Motocykl do obejrzenia w Warszawie - Bemowo. Tel 606 328 001.

    #2
    podaj cenÄ™ i popraw link bo nie robi
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      To chyba to ogłoszenie: http://allegro.pl/ktm-950-adventure-s-i6466505552.html

      Komentarz


        #4
        tak to ten, cena 16900.

        Komentarz

        PracujÄ™...
        X