Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wasze opinie na ciekawy temat? brak napięcia po stacyjce?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wasze opinie na ciekawy temat? brak napięcia po stacyjce?

    Witam dziś miałem ciekawe zdarzenie i Ciekawi mnie wasza wiedza i opinie w temacie znalazłem przyczynę ale ciekawią mnie wasze sugestie? motorek po przekręceniu kluczyka świeci luz i ciśnienie oleju , i tak było i w pewnym momencie przekręcam kluczyk i zero odzewu na desce zero światełek i zero wiadomo rozruchu ? to co linka i na gar age co i jak powiedzcie?

    #2
    Zamieszczone przez Dragon Zobacz posta
    Witam dziś miałem ciekawe zdarzenie i Ciekawi mnie wasza wiedza i opinie w temacie znalazłem przyczynę ale ciekawią mnie wasze sugestie? motorek po przekręceniu kluczyka świeci luz i ciśnienie oleju , i tak było i w pewnym momencie przekręcam kluczyk i zero odzewu na desce zero światełek i zero wiadomo rozruchu ? to co linka i na gar age co i jak powiedzcie?
    Nie wiem jak inni, ale ja nie umiem tego przeczytać ze zrozumieniem.
    To jakaś lokalna gwara?
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      main fuse?
      Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
      Loud pipes save lives...
      https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Łojek Zobacz posta
        main fuse?
        Jeszcze bardziej błacha sprawa, poluzowana klema i zabrudzona
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz

        Pracuję...
        X