Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Xt 600 Tenere moduł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [600Z] Xt 600 Tenere moduł

    Witam. Mam mały problem zakupiłem Xt600 Tenere 88r. rama 3AJ bez modułu zapłonowego od jakiego motocykla bym mógł dopasować moduł? Z góry dzięki za odpowiedz.

    #2
    My również witamy i do powitalni zapraszamy
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      najlepiej xt 600 tenere
      ale na poważnie to od xt 600 też będzie pasował, poszukaj na allegro do tenerki jest sporo gratów więc nie będziesz mial kłopotu znaleźć
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Być to są ale strasznie drogie a chciałbym mieć jakaś alternatywę bo znajomy ma trochę modułów i chciałbym coś dopasować.

        Komentarz


          #5
          Taki moduł nie powinien kosztować więcej niż jakieś 200-250zł, więc nie wiem czy za takie pieniądze jest sens kombinować na siłę. Jeśli się uprzesz to niestety musisz sam przetrzeć szlak, bo raczej nikt takich eksperymentów nie prowadził. Choć na forum jest jeden magik, który do XT 600 wsadził zapłon z malucha....
          sigpic

          Komentarz


            #6
            3AJ na bank ma inny moduł niż 3TB, bez przeróbki wtyczek nie podejdzie.
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #7
              to to jest pryszcz tylko żeby iskra była

              Komentarz


                #8
                żeby jeszcze w odpowiednim momencie była....
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Jeżeli mogę coś podpowiedzieć to Seba-Motor zjadł zęby na xt600 ma nowe moduły za taką samą cenę jak używane na allegro.Naprawdę zna się na tym i podpowie jak sprawdzić i zweryfikować awarię.Kowal
                  podrozemotocyklowe.com

                  Komentarz


                    #10
                    Seba mam pytanie załatwiłem moduł od tt 600 czarny 8 kabli i jest problem bo niewiem jak podłaczyc u mnie jest 10 kabli da sie go podłaczyc?

                    Komentarz


                      #11
                      Wyszukaj schematy instalacji elektrycznej tych moto i wertuj który kabel od czego - jak dojdziesz to daj znać czy się da.
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        nie mogę znaleźć żadnych schematów podłączenia modułu jeśli macie jakiś to podrzućcie

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X