Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czujniki w klamkach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] czujniki w klamkach

    jak w temacie poszukuje czujników ,które znajduja sie w klamkach od sprzęgła i przedniego hamulca . jeżeli ktos ma na zbyciu to bardzo chętnie odkupie
    CBX 650 , Seven Fifty CB 750, KLR Tengai 650, XTZ 750 Super Tenere , Tundercat )))

    #2
    Witam też się podłącze pod temat Ja potrzebuje do klamki sprzęgła.Może pasuje z innego moto?

    Komentarz


      #3
      Znalazłem na allegro aukcje z częściami do xtz co prawda 660 ale czujnik stopu chyba ten sam . http://www.moto.allegro.pl/item90896...re_czesci.html
      .

      Komentarz


        #4
        Napisz do Karoland, może coś jeszcze mu się ostało.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #5
          Pozwolę sobie odświeżyć temat, żeby nie zakładać nowych.

          Orientujecie się może, czy czujnik stopu z prawej klamki, może pasować od "zwykłego" xt do xtz 750? Chciałbym kupić nowy, a jak na razie ciężko z tym tematem.

          PZDR

          Komentarz


            #6
            Jest spora szansa.
            Ostatnio temat był wałkowany na forum (dla sprzęgła) i okazało się, że jeden z czujników larssonowych pasuje (16,5 zł?) - dla hebla też powinno dać się coś dobrać.
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Ja u siebie wywalilem czujnik sprzegla razem z przewodem, jak bede w domu moge zrobic fotke i odsprzedac jak ktos chce
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                #8
                Dam odpowiedź na swoje pytanie a może innym się przyda.

                Wczoraj nabyłem w Larssonie na Połczyńskiej czujnik nowy czujnik stopu - okazało się, że pasuje ten od Yamahy: XV750, XS 750 i paru innych "750", generalnie ten sam numer części.

                Na razie podłączyłem rozbebeszając stary kabel, żeby jak najszybciej podłączyć po sklepem, bo i tak już 3 dni jeździłem bez światła stopu :/ Wydaje mi się, że i tak podłączę pod stary kabel, tylko bardziej kulturalnie, bo mam wrażenie, że złączka kabla czujnika i instalacji jest gdzieś pod bakiem, a zdecydowanie nie chce mi się ściągać baku dla 1 złączki...

                Wiecie może czy można tam się dostać inaczej?

                Aha, za czujnik, 2 wsuwki (złączki metalowe) i 2 gumki do schowania złączek, zapłaciłem 22 zł. Myślę że to uczciwa cena. A przy okazji polecam Larssona na Połczyńskiej - miły i pomocny sprzedawca.

                PZDR!

                Komentarz


                  #9
                  Mili i pomocni - też ich mogę pochwalić (telefony również odbierają), jednak czasami za dużo w tych swoich katalogach siedzą
                  Na górze siedzi Marek Harasimiuk - warto go odwiedzić czasami i pogadać
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    W Larssonie na Grochowskiej też jest bardzo sympatycznie - tylko ciężko szybko sprawę załatwić, bo można się zagadać
                    W Larssonie mają sporo fajnych rzeczy, które często nie są przypisane do konkretnego moto i ciężko znaleźć w katalogu (n.p. dysze gaźnikowe, różne złączki, filtry, klingieryt na uszczelki, zatyczki do uszu , nietypowe narzędzia, przejściówki) - warto czasem móc "wejść za ladę" i zorientować się co jest, bo na prawdę często się to przydaje - katalog często "wybrakowny" jest.

                    Zamieszczone przez proti Zobacz posta
                    mam wrażenie, że złączka kabla czujnika i instalacji jest gdzieś pod bakiem, a zdecydowanie nie chce mi się ściągać baku dla 1 złączki...

                    Wiecie może czy można tam się dostać inaczej?
                    Może też być gdzieś w okolicach pod zegarami - już nie pamiętam dokładne. Generalnie bez ściągania baku się nie obędzie, ale jeśli masz start przewód, to ciachnij go, polutuj, zrób izolację z termokurcza i nawet widać nie będzie, że coś się działo.
                    sigpic

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X