Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kierunkowskazy led - rozważania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    kierunkowskazy led - rozważania

    Czołem!
    Mam taki pomysł. Ze względu na to, że:
    1/ nie podobają mi się kierunki fabryczne z przodu a chciałbym mieć białe szkła (kwestia gustu)
    2/ każde inne tanie kierunkowskazy customowe są do bani i świecą jak choinkowe lampki, że nikt ich nie widzi

    wpadł mi do głowy pomysł aby zmienić sobie kierunki na jakieś porządne ledowe, co wiąże się ze zmianą przerywacza, a to podsunęło mi do głowy kolejny pomysł aby zamiast przerywacza zastosować moduł stroboskopowy na ledy, który:
    1/ w opcji A działał by jak normalny przerywacz do każdej pary kierunkowskazów lewe-prawe
    2/ w opcji B gdy załączam światła awaryjne jadąc w korku czy gdziekolwiek gdzie potrzeba działał by jak strobo czyli powiedzmy 3 szybkie błyski/sek. i przerwa

    Z tyłu zostawiłbym fabryczne kierunki i ew. wymienił tylko zawartość klosza na panel ledowy 5x5 cm. Z przodu muszę coś wymyślić.
    Znalazłem taką firmę Protech, która ma dostępne panele led i moduły stroboskopowe - nawet mają kilka realizacji do moto np. http://protech-micro.pl/Nasze-realiz...skazow-17.html

    Napisałem i czekam na info.
    Ktoś robił takie kombinacje? Oczywiście nie oczekuje odpowiedzi typu "po co" bo to kwestia nudów i gustu, a temat na długie zimowe wieczory (po zmianie czasu ostatnio).
    Ténéré is the way to go!

    #2
    Marcin za dużo wolnego czasu.... Ja na Twoim miejscu zaczałbym od założenia owiewek PP bo i tak Twoje moto wygląda jak cross.... a jak wiadomo na crossa kierunki się nie przydają

    Komentarz

    Pracuję...
    X