Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile macie klaksonów? :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Ile macie klaksonów? :)

    Chodzi mi o to ile macie wyjców, które wyją jak naciśniecie stosowny guzik. Mam wrażenie, że mój wyjec słabo wyje i nie wiem czy:
    a) wyzionie ducha
    b) potrzebuje bliźniaka, którego ja nie mam (czyli trzeba dokupić drugiego - stąd moje pytanie)

    #2
    Prawdopodobnie trzeba go rozebrać,oczyścić i poprawić mocowanie - bywa tak że styka się z innym elementem i wtedy bardziej "buczy" niż trąbi.. jeden wystarcza

    Komentarz


      #3
      W tej kwestii już od dawna układam w głowie plan, gdzie upchnąć pod czachą trąby od klaksonu pneumatycznego.
      Jeżdżąc po stolycy nie raz by się przydało solidne piełdołnięcię z takiego cuda...
      Coś zamiast przelotu w wydechu

      Komentarz


        #4
        Ja mam jeden klakson (ST 750)

        Komentarz


          #5
          ja miałem tak dało rade opchnąć 2 trąbki mogłem je tylko pomalować na czarno,nic z zewnątrz nie widać papka znajduje się pod siedzenie za zbiornikiem oleju , muszę powiedzieć ze przynajmniej 2 razy uratował mi dupsko tak przynajmniej myślę !!DSCF2541.jpgDSCF2537.jpgDSCF2538.jpgDSCF2539.jpgDSCF2540.jpg

          Komentarz


            #6
            Ja kombinowałem raczej, żeby je do wlotów powietrza kierować, ale to raczej kiepski pomysł.
            Jan25
            Kupowałeś jakiś uniwersalny zestaw przez allegro?

            Komentarz


              #7
              nie miałem z jakiegoś innego motocykla,był u mnie klient i chciał sie tego pozbyc,

              Komentarz


                #8
                Wojtek, rozkręcaj oryginalny klakson. Może po prostu przydzewiał czy zasyfił się.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  U mnie też słabo trąbi. Wsadziłem nowy, niby mocniejszy niewiele się polepszyło. Trzeba spróbować 2 zamontować.

                  Komentarz


                    #10
                    Ja mam 2, z czego 1 na półce Przy kupowaniu jakiś tam gratów dostałem klakson gratis , a ponieważ mój jakoś taki cherlawy był to wymieniłem i teraz jestem zadowolony.

                    Komentarz


                      #11
                      Kupcie w Agromie, porządny od traktora, trąbi jak trzeba

                      Komentarz


                        #12
                        No dobra, rozkręcić i wyczyścić. Odkręciłem nakrętkę i co dalej? Wybijać czy co? Zepsuć nie sztuka.

                        Komentarz


                          #13
                          Jeśli dobrze kojarzę, to mój jest nierozbieralny.
                          Po odkręceniu śrubki można jedynie zdjąć blachę rezonującą.
                          Do samych styków dostępu nie ma, bez mocnej ingerencji mechanicznej.

                          Komentarz


                            #14
                            W moim była jeszcze mała śrubka do regulacji brzmienia, jak pokręciłem to przez kilka dni banglało. Dostęp do sygnału jest średni, więc przy montowaniu gmoli wykorzystałem moment i wymieniłem. Wstawiłem jakiś mały od japończyka (honda crv chyba). W samochodzie są dwa "pipki", wybrałem ten bardziej jadowity i jest ok.
                            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                            Komentarz


                              #15
                              Wywaliłem stary i wstawiłem ogromniasty od traktora (nówka). Ryczy jak trzeba Całe 30 PLN z przesyłką kurierem

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X