Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem praca Teresy - przerywa i nie wkręca się na obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem praca Teresy - przerywa i nie wkręca się na obroty

    Cześć
    ponieważ pogoda nam dopisuje, postanowiłem wczoraj od rana posmigać na Teresie (xtz 750 92r).
    Wyciągnąłem moto rano z ogrzewanego garażu, żeby sprawdzić czy odpali.
    Ruszyła jak zwykle, po 5 s. chodziła już aksamitnie na obu garach.
    Odstawiłem ją na około godzinę i okazało się, że po odpaleniu przerywa, nie wkręca się na obroty i ma mocy.
    Nie stała na deszczu, temperatura około +1.
    Mam swoje przypuszczenia, ale chciałbym zasięgnąć Waszej porady.
    Przed chwilą poszedłem do garażu, sprawdzić jak i bez zmian.

    #2
    Możliwe że zdechła świeca - jeżeli odpaliłeś na chwilę nie osiągnęła temp pracy - zacznij od najłatwiejszych przyczyn - podmień świece. Możliwa też jakaś kropelka wody w układzie paliwowym....

    Komentarz


      #3
      Sprawdź przewody pryskając na nie psikaczem do okien, jak będzie iskrzeć - do wymiany
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Dzieki za podpowiedzi. sprawdzę zgodnie z Waszymi sugestiami.
        Osobiście obstawiam moduł, wracając ze zlotu Piotrkowi na trampku stało się podobnie. Po postoju odpalił i już nie chodził jak trzeba.
        Mam nadzieję, że jest to prostsza sprawa.

        - - - Zaktualizowano - - -

        Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
        Możliwe że zdechła świeca - jeżeli odpaliłeś na chwilę nie osiągnęła temp pracy - zacznij od najłatwiejszych przyczyn - podmień świece. Możliwa też jakaś kropelka wody w układzie paliwowym....
        dogrzałem ją, bo miałem nadzieję, ze jej przejdzie, ale niestety nie

        Komentarz


          #5
          Czesc kolego Pablo. Jesli wymiana swiec nic nie dala, mozesz miec walniety modul ewentualnie czujnik polozenia walu.

          Komentarz

          Pracuję...
          X