Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kostki, styki w ST, gdzie jest przerywacz kierunkowskazów?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Kostki, styki w ST, gdzie jest przerywacz kierunkowskazów?

    Niech ktoś powie mi od czego są dwie kostki w okolicach filtra powietrza..
    Jedna jest zielona i ma dwa bolce, druga jest biała i też ma dwa bolce...
    Oprócz tego proszę mi powiedzieć gdzie powinien znajdować się jakiś przerywacz do kierunkowskazów bo mi się świecą zamiast migać

    #2
    Hej,
    zielona z tego co pamiętam to od czujnika stopu hamulca przedniego (ew. czujnik sprzęgła jeśli mnie pamięć myli) . Biała - nie wiem, ale strzelam, że albo czujnik sprzęgła, albo podłączenie wentylatora albo klaksonu. Zobacz dokąd idą, może coś się wyjaśni, ew. wrzuć fotki, będzie łatwiej dywagować.
    Przerywacz kierunkowskazów jest za zegarami, bodajże trochę z lewej strony - dostęp jest mocno niewdzięczny (czyt. upierdliwy). Przerywacz można dobrać od czegokolwiek 12V - choćby i chińskiego skutera. Polecam przerywacze elektroniczne (mają 3 wyjścia) - nie ma tej irygującej przerwy pomiędzy włączeniem migacza a pierwszym błyskiem. Jeśli miałeś przerywacz z 2 pinami to 3ci (nowy) podłącz do masy (ramy).
    Zmieniam tytuł wątku na bardziej kontekstowy.

    pozdrawiam, Adam
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Myślę, że również schemat instlacji elekrycznej zawarty w manualu (XTZ 750 i Haynes XTZ, TDM, TRX) podpowie dużo na temat kolorów przewodów.
      Przerywacz jest za zegarami. Najlepszy dostęp tylko po zdjęciu zegarów i najlepiej całej czachy.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Do czego jest brązowy kabel w regulatorze napięcia??

        Komentarz


          #5
          Ile masz przewodów wychodzacych z reglera?
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            w kostce są 3 białe i czerwony oraz dwa luzem czarny i brązowy
            Ostatnio edytowany przez Niedźwiedź; 267.

            Komentarz


              #7
              U mnie brązowy podłączony jest z plusem, czyli czerwonym. Gdzieś pisali ze jest to monitor napięcia na aku.

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Niedźwiedź Zobacz posta
                w kostce są 3 białe i czerwony oraz dwa luzem czarny i brązowy
                W takim razie sądząc z rocznika XTZ masz nieoryginalny regulator, więc ciężko coś doradzić na 100%.
                Prawdopodobnie Krzsiek ma rację.
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Owszem regulator jest nie oryginalny bo kupiłem go teraz od Karola, jednak spróbuję go podłączyć tak jak mi napisał Krzysiek. Dzięki!

                  Komentarz


                    #10
                    Przerabiałem właśnie kostkę od regulatora i też mam brązowy kabel w kostce strony motocykla nie podłączony do niczego. Od regulatora wychodzi 5 przewodów, a od motocykla 6 . Sprawdzając miernikiem jest przejście między brązowym a czarnym. Do czego on służy?
                    Hvězdy chtějí patřit Tobě...

                    Komentarz


                      #11
                      xsieciu - podobno można z niego wyprowadzić kontrolke ładowania
                      bede temat ćwiczył w zimę
                      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X