Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ogólny problem z Tenerą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Ogólny problem z Tenerą

    Historia z moja TENERKĄ jest taka że motor dostałem od brata który mieszka w Holandii.
    On jeździł nią ale odstawił ja do mechanika (problem ze skrzynią) ale mechanik był takim fachowcem że gdy ją rozebrał nie potrafił jej już złożyć.I tak po 3 latach stania u mechanika motor przejąłem ja, tylko że po tym czasie mechanik nie ma połowy rzeczy do niej a ja nie bardzo wiem co mi jeszcze brakuje. Ściągnąłem manuala do niej i powoli zaczyna to się jakoś trzymać kupy. Mój problem polega na tym że potrzebuje sporo zdjęć ogólnych Tenerki tzn zdjęć które pomogą mi w jej kompletnym złożeniu (zdjęcia bez baku, owiewek, siedzenia). Potrzebuję zarówno zdjęć instalacji elektrycznej jak i silnika (gdzie podłączyć który wężyk). Liczę bardzo na waszą pomoc Fotki ślijcie na spax30@yahoo.pl z góry za wszystko dziękuję

    #2
    Zapraszamy do powitalni, a po przywitaniu napewno ktoś pomoże

    Komentarz


      #3
      Niedźwiedź. Potrzebujesz po prostu fiszek.. Zaraz ci wyślę na maila. Dodatkowo z linkowni ściągnij sobie też manuala do ST.
      BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
      YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


      Ja tu tylko sprzątam

      Komentarz


        #4
        A jak wiele części ci brakuje i jakich ??? Bo może taniej będzie kupić drugą skrzynie biegów niż tą kompletować , Ale jeżeli uznasz że wolisz składać tą skrzynie to ci pomożemy
        .

        Komentarz


          #5
          Jak trzeba będzie jakichś części z silnika, to mam ich troszkę, więc jak coś to pisz. Poszukam również może znajdę jakieś fotki rozebranej mojej 750, ale pewny nie jestem czy mam.

          Komentarz


            #6
            Dzięki wielkie luksz_vip! Powiem Wam że jestem już na takim etapie że mam kompletny silnik i ramę, brakuje mi rzeczy pozostałych. Myślę że największy problem sprawi mi jednak instalacja:/ Liczę na Waszą dalszą pomoc Proszę ślijcie zdjęcia na spax30@yahoo.pl

            Bardzo proszę o kilka dobrej jakości fotek silnika i całej SUPER TENERY bez baku, owiewek i siedzenia. Proszę mi również powiedzieć (a najlepiej przedstawić foto) dokąd prowadzą wężyki od pompki paliwowej (każdy z poszczególna dokąd prowadzi) nie wiem również gdzie powinien być wężyk od zbiorniczka z płynem chłodniczym (ten z góry-chyba odpowietrzający). Bardzo proszę o pomoc, wiem że dla Was nie jest to żaden problem a mi to bardzo pomoże. Fotki ślijcie na spax30@yahoo.pl
            Ostatnio edytowany przez lukasz_vip; 36.

            Komentarz


              #7
              Kiedy w końcu dojadę do domu to wkleję.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                I dojechałem... jako gość

                Wklejem co mam teraz:

                S6304327 (Large)..jpgS6304325 (Large)..jpgS6304328 (Large)..jpgS6304322 (Large)..jpgS6304324 (Large)..jpgS6304330 (Large)..jpgS6304323 (Large)..jpgS6304326 (Large)..jpgS6304329 (Large)..jpg

                Trochę to wszystko porozpieprzane, ale juz jest porzadek w motovyklu.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  Dzięki LukaSS chociażby za fatygę!

                  Komentarz


                    #10
                    Po weekendzie trochę jeszcze powrzucam fot.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Będę wdzięczny, najlepiej prosiłbym o fotki dobrej jakości (cyfrówką) i wysłanie mi ich na maila. Proszę o fotki zarówno silnika i całego osprzętu (bez siedzenia, owiewek i baku) jak i o zdjęcia instalacji-kostek,przekaźników, rzeczy na które trzeba zwrócić szczególną uwagę.

                      Komentarz


                        #12
                        Mam problem ponieważ mam 2 kostki które nie wiem od czego są:/
                        Kostki te są w wiązce koło filtra powietrza, jedna kostka jest zielona i ma dwa bolce, a jedna jest biała i też ma dwa bolce.
                        Niech ktoś mi powie od czego są te kostki...

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X