Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z rejestracją

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    problem z rejestracją

    posiadam niekompletną dokumentacje gdyż brakuje mi niemieckiego dowodu rejestracyjnego czy ktoś miał już taki problem????? jeśli już załatwialiście podobne sprawy albo moglibyście pomóc dajcie znać

    #2
    kolego tylko konsulat cie ratuje niemiecki inaczej tego nie mzałatwisz mój kolega miał problem a honda włoską

    Komentarz


      #3
      Dokładnie, tylko konsulat lub w zależności kiedy zakupiłeś pojazd możesz zwrócić się do poprzedniego właściciela z prośbą o wyrobienie duplikatu o ile ten nie zgłosił już zbycia pojazdu.
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez yaraso Zobacz posta
        Dokładnie, tylko konsulat lub w zależności kiedy zakupiłeś pojazd możesz zwrócić się do poprzedniego właściciela z prośbą o wyrobienie duplikatu o ile ten nie zgłosił już zbycia pojazdu.
        Nie trzeba ani konsultanta , ani duplikat. Miałem taki sam temat ze swoją 660-tką, pewnie zakładam że motorek był już dawno wyrejestrowany czyli przed chyba 2004 nie pamiętam dokładnie ale wtedy nie wydawali dowodów takich z odciętym rantem. Więc musisz jak ja to zrobiłem znaleźć adres wydziału komunikacji gdzie był ostatnio zarejestrowany motór, i wysłać do nich prośbę o całą historię. W moim przypadku nie było problemu i dostałem tą historię i na tej podstawie zarejestrowałem

        Komentarz

        Pracuję...
        X