Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stelaże pod sakwy Crosso

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Stelaże pod sakwy Crosso

    Temat jest kontynuacją tego postu: Zbiorcze zamówienie na sakwy Crosso.
    Pawła555 prosimy o zmieszczenie zdjęć jak taki stelaż pod sakwy będzie wyglądał, oraz ile bedzie kosztował, i jak się znajdą zainteresowani, to robimy listę chętnych.

    Pozdrawiam
    Robert
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    #2
    Dzięki za założenie tamatu.
    Ponieważ własnie robiłem stelaż pod sakwy Crosso, mogę coś powiedziec w tym temacie. Ramka musi miec wymiary 340mm x 310mm więc jest naprawdę duza. Tutaj cała sakwa bedzie ładnie przylegać i nic nie powinno się kołysać jak w przpadku zamontowania na innym stelażu nie dedykowanym pod takie sakwy. Więcej informacji udzielę gdy będę miał opinie od kolegi dla którego był robiony ten stelaż.
    Cenowo to będzie wyglądało tak:
    Do XTZ 750 St stelaż na kufer centralny + dwie sakwy Crosso 370zł
    Do XTZ 660 stelaż na dwie sakwy boczne 270zł
    Do XT 600 stelaż na dwie sakwy boczne 270zł
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: stylistyka
    Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

    Komentarz


      #3
      Hej,
      Jak się temat rozwija? Wiadomo już coś o tych stelażach, czy zdają egzamin? Może jakieś fotki i wymiary?

      Komentarz


        #4
        A bawił się ktoś w dostosowanie zbyt niskich stelaży? Mam Hepco&Becker, więc brakuje mi na wysokość jakieś 4-5cm. Chodzi o jak najprostsze i najlżejsze rozwiązanie. Na razie wymyśliłem to mniej więcej tak:

        ale utknąłem, bo doginanie z płaskownika alu tych uszek kończy się popękaniem materiału w miejscu zgięcia 90st. (górne ucho). Gotowych ładnych elementów tego typu nie znalazłem (praktoker/castorama)

        Haki zmieniłem już na solidne, 5cm z płaskownika 3mm: https://picasaweb.google.com/artur18...Kmwq_jNnfjIew#

        Komentarz


          #5
          Bo płaskownik, który kupiłeś to prawdopodobie będzie duraluminium. Kup kawałek płaskownika stalowego (moze być cieńszy niz alu) i go dognij. Ewentualnie gnij alu na ciepło.
          A najprościej i niedrogo to jedziesz albo do jakiegoś warsztatu i robią Ci fuchę za flaszkę albo szukasz Kowalstwa Artystycznego mówię poważnie. Tam będą i materiały i narzędzia.

          Komentarz


            #6
            Artur zrob tak jak pisze kolega. Aluminium musisz giac na goraco, wtedy nie peknie. Wedlug mnie to takie uchwyty jakie potrzebujesz sa do kupienia w sklepie instalatorskim. To sa uchwyty do mocowania rurek miedzianych lub pex do sciany, koszt chyba 1zl jesli dobrze pamietam.
            Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

            Komentarz


              #7
              Zapomnialem napisac odnosnie stelaza ktore robilem pod sakwy Crosso. Czekam na wiadomosci od chlopakow, ktorzy zamowili i wtedy napisze cos wiecej lub sami napisza.
              Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

              Komentarz


                #8
                Zdjęcia stelazy z sakwami crosso na XT 600Z będą w weekend. Generalnie wszystko ładnie pasuje
                Mnie jeszcze czekają małe poprawki gmoli i przykrecenie do sakw crosso "lepsiejszych" uchwytów. Z tym do soboty powiniennem się wyrobić.
                A stelaże są super. Trochę duże, ale i sakwy nie są małe. Odległość od tłumika i od łańcucha jest na tyle duża, że nic nie powinno się wkręcić ani przypalić. Pewnie można by je zrobić węższe o te pare cm tylko po co?
                Ja jestem bardzo zadowolony.

                Komentarz


                  #9
                  Forumowicze chciałbym wyrazić opinię na temat ramek produkowanych przez Pawla555. Są po prostu zaj.....e dostały mocno po dup....e i wróciły całe i zdrowe. Przeżyły kilkadziesiąt gleb i nic, padł natomiast przerobiony przez ze mnie bagażnik główny który spawałem w Maroku. Kochani polecam Pawła5555!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
                  podrozemotocyklowe.com

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X