Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[750] Bagażnik - potrzebne wymiary

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Bagażnik - potrzebne wymiary

    Witajcie.

    Potrzebuję wymiarów blaszek bagażnika z ST - przez te blaszki przechodzą szpilki (?), które podtrzymują tylne nadkole.



    Jeżeli ktoś miałby jakieś zdjęcie jak to wygląda ( blaszki, szpile też by się przydały ) - bo w moim są pourywane - to byłbym bardzo wdzięczny za podesłanie linka do nich.

    Może ktoś ma na sprzedaż taki bagażnik, nie połamany z uszami to chętnie bym odkupił.

    http://xtzclub.pl/threads/2390-Baga%...C3%B3w-i-inne.

    #2
    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz


      #3
      No w końcu się ktoś zlitował. Dzięki wielkie za te zdjęcia i szkic - wystarczający. Dzisiaj wycinałem elementy z alu na to badziewie i widzę, że muszę poprawić kilka rzeczy bo może nie pasować. Powiedz mi tylko, bo ten element z jednej strony zwęża się - na zdjęciach wygląda to tak, jakby zwężał się z przeciwnej strony niż jest to na Twoim szkicu - to tylko takie złudzenie ?

      Widzę, że Twoje zaczepy są nie pourywane. Zastanawia mnie, czym to jest spowodowane, że w tak wielu przypadkach te zaczepy nie wytrzymują i pękają, czy to przy bagażniku, czy przy śrubie z nadkola. Nie wydaję mnie się, aby działały na nie, oprócz wibracji, jakieś inne siły, naprężenia, które mogłyby powodować pękanie. Czyżby jedyną możliwością była nieostrożność motocyklisty ?

      Komentarz


        #4
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz

        Pracuję...
        X