Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole - dywagacje teoretyczne w poszukiwaniu ideału

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jaro ma chyba takie, ale pewności nie mam



    - - - Zaktualizowano - - -

    Zamieszczone przez robkri Zobacz posta

    Napisz też reklamacje do producenta o awarii poszerzenia podnóżków
    Reklamacja złożona już miesiąc temu, oczywiście uwzględniona
    Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
    Loud pipes save lives...
    https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

    Komentarz


      zbliża się termin pisania listu do Mikołaja czy są inni zadowoleni z rumuńskich gmoli poza Łojkiem?

      Czy ktoś przeprowadził już ich crash test?
      "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
      =>
      Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

      Komentarz


        ja reflektuje
        sigpic

        Komentarz


          Również mam gmole Drakuli, ale jeszcze nie testowałem przy spotkaniu z ziemią. Wykonanie, spasowanie,jakość - super !!!

          Komentarz


            no to jak próbujemy cos z zbiorczym zamówieniem gmoli czy każdy sam ogarnia?

            Komentarz


              Kaludiusz napisz do mikolaja I w moim imieniu
              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

              Komentarz


                Zamawiam gmole rumuńskie pod koniec stycznia. Przy zamówieniu pow. 3 szt. mamy 5% rabatu. Niestety wysyłają indywidualnie każdą sztukę osobno.

                Koszty:
                Gmole Adventure: 86 EUR (82 EUR z rabatem, jeśli zamówimy 3 szt. i więcej)
                Przesyłka: 29 EUR za szt.

                Ktoś zamawia?

                Komentarz


                  może da się dogadać żeby wysłali do jednej osoby, ja będę chciał może WOJT też się zdecyduję
                  sigpic

                  Komentarz


                    Próbowałem ich namówić na jedną wysyłkę, ale twierdzą, że jest problem z pakowaniem i wielkością przesyłki. Wysyłają to rumuńską pocztą, bo jest najtaniej.

                    Chyba, że uda nam się znaleźć taniego kuriera. Moje poszukiwania skończyły się na cenie 400 PLN za przesyłkę z Cluj, więc dałem sobie spokój.

                    Komentarz


                      Nie wiem jak tam są podzielone te gmole do wysyłki, jeśli weszły by w pakę o wymiarach: max szer. 80 x max wys 60cm x max dł. 180cm, przy tym o obwodzie nie większym niż 300cm, to paczka Europarcel w GLS, z Poznania do Cluj, kosztuje 203zł.
                      Oczywiście maksymalnych wymiarow nie można się trzymać bo obwód jest przesadzenie mały realnie to jest np. 40x35x145 więc trochę mało..
                      Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                      Adwenczur Klab FB
                      Adwenczur Klab w sieci

                      Komentarz


                        Ja troszkę chyba nie rozumiem problemu wysyłki.
                        Mi przysłali poczta rumuńską za 26 EURO chyba czyli 115zł ( może 28? już nie pamiętam, ale wcześniej pisałem za ile)
                        Teraz chcą 29E co daje 125zł. Po co szukać kuriera za 400 lub 200zł?
                        Paczka dotarła szybko, wysłali mi też numer nadania, śledziłem przesyłkę w necie.
                        Nie uda się spakować np 5 kpl do jednej paczki, gabaryt tak rośnie, że wyjdzie jeszcze drożej.
                        Za 5 stów można mieć super gmole, jedyne które wyglądają solidnie i estetycznie zarazem...
                        Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                        Loud pipes save lives...
                        https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                        Komentarz


                          Przy pięciu kpl. to ja bym się zastanawiał czy nie zrobić sobie wycieczki po nie.
                          Akurat koszty przesyłki pokryły by koszty paliwa jakiegoś kombiaka(raczej LPG, chociaż oszczędny Diesel też by się zmieścił).
                          Tylko minimum 5 kpl. trzeba zebrać.
                          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                          Komentarz


                            Mozecie podac namiary mailowe do nich? Bede jechal w czerwcu do Rumuni i nie wiem czy nie podjade po porstu po nie do nich!

                            Kamyk
                            ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                            Komentarz


                              WWW:

                              Komentarz


                                Dzieki za pomoc

                                Kamyk
                                ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X