Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole - dywagacje teoretyczne w poszukiwaniu ideału

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Kamyk Zobacz posta
    Mozecie podac namiary mailowe do nich? Bede jechal w czerwcu do Rumuni i nie wiem czy nie podjade po porstu po nie do nich!

    Kamyk
    Kamyk, pamiętaj, że mają taki przemiał, że musisz zamówić towar z wyprzedzeniem...
    Nie mają od ręki na stanie, produkują na bieżąco.
    Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
    Loud pipes save lives...
    https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

    Komentarz


      Zamieszczone przez Łojek Zobacz posta
      Kamyk, pamiętaj, że mają taki przemiał, że musisz zamówić towar z wyprzedzeniem...
      Nie mają od ręki na stanie, produkują na bieżąco.
      Zgadza się. Mi podali czas produkcji 1-2 tygodnie.

      Komentarz


        Ja właśnie dogaduje ze nimi stelaże i gmole i powiedzieli mi że będą gotowe za 2 miesiące. Podobno mają bardzo dużo zamówień głównie na kufry.

        Komentarz


          Ja bede pisal do nich w marcu, zeby na czerwiec byly. Wiec mam nadzieje, ze idealnie sie wpasuje i beda na mnie czekaly. Od razu zaloza i bedzie wypas

          Kamyk
          ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

          Komentarz


            No to może faktycznie zrobić listę i zrobić zamówienie i pojechać po nie. umówić się na czerwiec czy lipiec.
            Ja cały czas walczę z decyzją bo plan miałem odchudzać moto a nie dociążać.
            Ale jak bym miał kupować to te.
            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

            Komentarz


              jestem zainteresowany jednym kompletem YAMAHA / XTZ750 Supertenere / Crash Bar Adventure

              Komentarz


                Wpłaciłem za 3 komplety 6 marca. Dwa komplety są już w Polsce. Trzeci, z trochę innym malowaniem, wyjechał we wtorek.

                Świetny kontakt z Alexem i łopatologiczna, zdjęciowa instrukcja montażu.

                Komentarz


                  Wow! Super! W takim razie chyba nie bede czekal do czerwca tylko teraz zamowie i bede slal kase.

                  Kamyk
                  ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                  Komentarz


                    Właśnie rozpakowałem paczkę z romani ,gmole świetna robota teraz trzeba zamontować ,dzięki dla Piotra za pomoc w załatwieniu

                    Komentarz


                      Hej
                      Ma ktos pomysl jak zamontowac dolne mocowanie moich gmoli? Gorne jest wporzadku i trzyma jak wsciekle ale dolne obawiam sie ze jest za liche. Wrzucam fotki:
                      DSC_0048.jpgDSC_0049.jpgDSC_0050.jpg
                      Take care of your Tenere she will take care of you

                      http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                      Komentarz


                        U Gośki w teresie gmole są przymocowane po obu stronach śruby która mocuje dolną kołyskę do ramy. Napisz do niej to wyśle Ci może kilka fotek.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Fajnie by bylo jakby osoby posiadajace jakies gmole wrzucali fotki jak to maja rozwiazane pewnie cos bym podpatrzyl ;D Nie chce rezygnowac z tej przecietej rurki ktora skrecasz i zaciskasz gmole bo jest to wygodne mocowanie, ale nie moze byc ona przymocowana do srubki trzymajacej oslone.
                          Take care of your Tenere she will take care of you

                          http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                          Komentarz


                            esi
                            Ja mam przymocowane śrubą w ramie mocującą chyba uchwyt silnika jeśli się nie mylę, ta delikatnie poniżej spustu oleju w ramię M10 tak mi się wydaje że będzie. Jak zrobie jakieś fotki mocowania to podeślę.

                            Komentarz


                              Ok czekam
                              Take care of your Tenere she will take care of you

                              http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                              Komentarz


                                Ja ściągnąłem rysunek z google i na podstawie tego zrobiłem sam z rurki wodociągowej powyginałem pospawałem płaskownik łączący zastąpiłem rurką 10 mm i gra gitara ( przetestowałem w lesie położyłem przy 15 km/h ). jeżeli chodzi o montaż to faktycznie do śruby mocującej poniżej spustu oleju ( M10 ) a góra na uchwycie stelaża zbiornika ( M8 lub M6 ).

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                Wątek był poruszany tu masz archiwum :http://archiwum.xtzclub.pl/forum/viewthread.php?forum_id=12&thread_id=1274 .

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X