Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole - dywagacje teoretyczne w poszukiwaniu ideału

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ja odkręciłem swoje 2 tygodnie temu bo dwóch nowych forumowiczów robi sobie kopie gmoli drakuli.ponoć już gotowe i jutro mam dostać swoje. Ciekawe jak to wyszło :-)
    Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
    Loud pipes save lives...
    https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

    Komentarz


      Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
      zadalem im wlasnie takie pytanie.

      80 euro gmole adv + 40 euro przesylka. napisze tutaj jak tylko odpisza.
      Taką podali Ci aktualną cenę tych gmoli? W porównaniu z cenami widniejącymi na ich stronie, gmole staniały na rzecz droższej przesyłki.

      Komentarz


        Przelew zrobiłem normalnie z konta na konto. Przesyłka błyskawiczna.

        Komentarz


          szkoda, ze nie ma do xt660z z 2008 w takiej cenie!

          Komentarz


            Zamieszczone przez wojtekk Zobacz posta
            Przelew zrobiłem normalnie z konta na konto. Przesyłka błyskawiczna.
            Mam konto w iPKOBP. Jest tam opcja zrobienia przelewu w EUR. Rozumiem, że w tym przypadku PKOBP policzy sobie po swoim kursie koszt zakupu euro i poleci to do Rumunii.
            PS> Od zgłoszenia zamówienia, zapłaty - ile czekałeś? Czy może zgłosiłeś, ze chcesz. Oni - OK, prześlij kasę, gmole będziesz miał za 1-2 miesiące?
            Męczę, męczę, ale takie informacje przydadzą się może kiedyś innym

            Komentarz


              Lojek - kto (i za ile) robi kopie draculi - jestem zywo zainteresowany tematem.
              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

              Komentarz


                Zamieszczone przez Bezy Zobacz posta
                Mam konto w iPKOBP. Jest tam opcja zrobienia przelewu w EUR. Rozumiem, że w tym przypadku PKOBP policzy sobie po swoim kursie koszt zakupu euro i poleci to do Rumunii.
                PS> Od zgłoszenia zamówienia, zapłaty - ile czekałeś? Czy może zgłosiłeś, ze chcesz. Oni - OK, prześlij kasę, gmole będziesz miał za 1-2 miesiące?
                Męczę, męczę, ale takie informacje przydadzą się może kiedyś innym
                Nie pamiętam ile czasu ale bardzo szybko. Generalnie nie odczułem, że szło spoza Polski. Zamawiałem już dwa razy (bo centralkę zamawiałem i będę zamawiał trzeci - stelaż).

                Opcje masz dwie - raz robiłem płacąc że bank przeliczał PLN/EURO, a raz że założyłem sobie konto na Euro, te kupiłem w Cinkciarz.pl i zrobiłem przelew. Piersza opcja wbrew pozorom tańsza.

                Komentarz


                  Koledzy zamówili u znajomego magika.
                  Moje wzięli na wzór. Nie handlują kopiami,
                  do tego ręki bym nie przyłożył.
                  Ale jak ktoś robi dla siebie to wg mnie ok.
                  Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                  Loud pipes save lives...
                  https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Łojek Zobacz posta
                    Moje wzięli na wzór. Nie handlują kopiami,
                    do tego ręki bym nie przyłożył.
                    Ale jak ktoś robi dla siebie to wg mnie ok.
                    100% zgodnosc z ustawa o prawach autorskich
                    Pzdr!
                    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                      100% zgodnosc z ustawa o prawach autorskich
                      A moim zdaniem Łojek super robi. Przecież nas oburzało jak ktoś kopiował rodzime rozwiązania. Dracula się napracował - niech ma. Nie oznacza to, że zakazuję kopiować. Ale popieram Łojka, że nie pozwala na masowość.

                      Komentarz


                        dobra, a namiar na tego magika co nie handluje kopiami albo na tych kolegow jest?
                        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                        Komentarz


                          Nie no, super robi, ze dba o to, zeby to nie poszlo na masowke i wlasnie naprawde dziala zgodnie z ustawa, bo nie czerpie korzysci. Ale z drugiej strony ciekaw jestem o ile taniej wychodza takie gmole od lokalnego magika i czy w porzadku jest nie doliczanie xx prototypow, ktore Dracula zrobil i za ktore sobie odbija liczac za gmole tyle ile sobie liczy. To bardziej filozoficzna rozkminka i nie do konca powazna.
                          Btw podobnie jest w rowerach np z torbami kurierskimi i tym co ludzie przywoza "z zachodu" i ja tak mam w swojej zrobiony patent nosny z PACa, a moj "lokalny magik" nie wciagnal tego do masowej produkcji - wiec spoko, jestesmy po tej samej stronie


                          Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
                          Pzdr!
                          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                          Komentarz


                            Hehe znowu afera :-)
                            Kolega w garażu za darmo im to spawa.
                            Koniec tematu kopiowania.
                            Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                            Loud pipes save lives...
                            https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                            Komentarz


                              dobra, sobie kupie od Rumunow, ale wezcie nie zartujcie ze jak kolega Lojka sobie oszczedza bo mu robi inny kolega "za flaszke" to jest ok a jak ja bym mu na te flaszke przelal to juz bylo by inaczej.

                              polowa forum jezdzi w skopiowanych torbach Giant Loop pod "polskim szyldem" za polowe ceny
                              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez wojtekk Zobacz posta
                                A moim zdaniem Łojek super robi. Przecież nas oburzało jak ktoś kopiował rodzime rozwiązania. Dracula się napracował - niech ma. Nie oznacza to, że zakazuję kopiować. Ale popieram Łojka, że nie pozwala na masowość.

                                pełna zgoda
                                "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                                =>
                                Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X