Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana czachy szwajcar

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wymiana czachy szwajcar

    Cześć

    Chce kupić tenerę, która w oryginale ma lampę ala telewizor:

    Czy da się w miarę łatwo zmienić ją na dwie okrągłe lampy ? Czy skuteczność świecenia obu rozwiązań jest podobna, czy któreś z nich jest lepsze ?

    #2
    Z tego co wiem, w srodku jest nakladka/ramka taka, ktora mozna wyjac i wlozyc okragla. Czy dostaniesz do okraglych lamp te nakladki to nie wiem, wtedy bedziesz musial przod czachy zakupic. Widzialem gdzie na allegro taka wkladke, ale wlasnie do telewizora, wiec jestem pewien ze tak dziala.

    Kamyk
    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

    Komentarz


      #3
      Jeśli chodzi o moc użytych żarówek, to wiele zależy od kraju w którym Teresa jeździła. Szczegółowe dane znajdziesz w instrukcji; rozpiętość mocy bywa spora (mowa oczywiście o wersjach dwu lampowych). Pojedyncze reflektory z wer. CH są na pewno od razu przystosowane pod H4.
      Sobczaq, przedtem Sbq!

      Prawym pasem, za Matizem.

      Komentarz


        #4
        W dwulampowej nie ma takiej nakładki. Lampy można bardzo łatwo przełożyć - zmienia się sam wkład (wkład pasuje też z TDR125 i jakichś starszych ścigów - YZF/FZR ?). Trzeba też oczywiście kable dosztukować. Sama czacha jednolampa nie ma takich kłów/zębów na górze i dole, które w dwulampie widać pomiędzy lampami (kwestia estetyczna - maskują część wkładu).
        sigpic

        Komentarz

        Pracuję...
        X