Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

prowadzenie linki gazu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] prowadzenie linki gazu

    Hejka,
    mam problem z linką gazu - tą od powrotu. Nie wiem na czym polega problem, ale jest ewidentnie o jakiś 1-2 cm za krótka. Czy ją się jakoś specjalnie prowadzi - inaczej niż tą drugą? Dodam, że linka ma oznaczenia 3LD, była tam już, tylko nie wiem czy na pewno była zamontowana. Kupiłem w międzyczasie drugą (używkę) ale okazało się, że jest takiej samej długości. Czy ktoś mi może powiedzieć jak ona ma iść dokładnie? Z góry dziękuję
    @ -ja Nie mogę zapiąć na gaźniku bo mi linki nie starcza - znaczy się, starcza, tylko jak się wszystko zmontuje, to manetka nie wraca do położenia 0. Jak nie zapnę powrotnej, to wszystko jest ok
    Ostatnio edytowany przez qba; 437. Powód: uzupełnienie

    #2
    ale w którym miejscu jest za krótka? czego nie możesz zrobić? za krótki pancerz, czy nie możesz zapiąć w gaźniku? opisz swój problem.

    Dodam od razu, że na gaźnik najpierw zakładasz powrót, a dopiero później linkę ciągnącą (to ta z gwintem na końcu).
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    Komentarz


      #3
      Kuba, a zobacz gdzie jest regulacja na pancerzu linek - jakieś 10 cm za rolgazem, czy jest na ciągnącej czy na powrotnej. Jeśli na powrotnej to tam trzeba też pokombinować. W ogole to bym sprawdził poprowadzenie linek w rolgazie też - przy okazji czyszcząc wszystko i smarując. Robiłem znajomego ST i też nie miał załozonej linki powrotnej. Walczyłem ze dwie godziny. Okazało się, że w rolgazie jest pokombinowane strasznie.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Spróbuj jeszcze dać sporo luzu na regulatorze drugiej linki - czasem pomaga to dojść do ładu.
        sigpic

        Komentarz

        Pracuję...
        X