Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wybór szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] wybór szyby

    Jako,że oryginalna szyba nie chroni jeźdźca o 193 cm wzrostu w satysfakcjonujący sposób chcę ją wymienić na coś wyższego. Jakieś konkretne sugestie - co, gdzie, za ile?

    #2
    Jestem podobnego wzrostu, mam szybę looster- kupiona dwa lata temu, jakość słaba, cena 150zł, wyprostowałem ją trochę podgrzewając opalarką plus deflektor od WD, ochrona super. Zastanawiam się, czy nie zrobię sam szyby od podstaw. Kolega kupił teraz loostera i wygląda lepiej, poprawili również kąt pochylenia, jeszcze nie testowana.

    Komentarz


      #3
      Temat już był wałkowany kilka razy. I było napisane, że dla wysokich osób tylko MGG. Miałem od lostera (http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=12317806) wujowo jednym słowem.... Mam 185 cm wzrostu.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        czy na Służewcu jest szansa zakupić takową szybę ?

        Komentarz


          #5
          O tym kiblu mówisz jakim jest bazar motocyklowy? Nie wiem. Zadzwoń do sprzedawcy i zapytaj czy się wystawia z towarem.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            właśnie w ten weekend, kiedy odbędzie się ów spęd będę opodal. Więc mógłbym się przespacerować...

            Komentarz


              #7
              Ja miałem wysoką MGG ( na zamówienie podwyższana) było dobrze ale poległa na offie. Teraz LOSTER trochę niższa (lepsza w teren) + deflektor od WD - polecam - mój wzrost 186 cm

              Komentarz


                #8
                Osobiście mam szybę MRA 35cm. Bez deflektora nie jest źle, natomiast z założonym jest super. Docenia się go w czasie deszczu i mniej much na szybce kasku. Mój wzrost to 194 cm

                Komentarz

                Pracuję...
                X