Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zamek klapki schowka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    zamek klapki schowka

    Od pewnego czasu próbowałem odnaleźć przyczynę upierdliwych odgłosów dochodzących do mnie zza pleców. Okazało się że klapka schowka stuka o mocowanie kufra. Zamknąć schowka nie mogę albowiem dziwnym sposobem zamek wyskoczył gdzieś w drodze. Jest szansa zakupić takowy element?

    #2
    Mocno deficytowy, ale czasami się pojawia. Ludzie coś kombinują z zamkiem od jakiś mebli, musisz poszukać na forum, gdzieś się przewijało.
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      Tak.dziala zamek od mebli.Jezdzi nic sie nie otwiera i wyglada dobrze.

      Komentarz


        #4
        No niestety nie zawsze działa zamek od mebli, swoją klapkę oryginalną zgubiłem z zamontowanym takim zamkiem, ale sporo jeżdżę po szutrach i dziurach wszelkiego typu. Dwa razy w trakcie przejażdżek poprawiałem klapkę bo się otworzyła a za trzecim razem zgubiłem ją na tyle skutecznie że dwukrotny przejazd trasy z patrolową nie pomógł. Najlepszy patent to przewiercenie otworu w ameliniowym zadupku, wkręcenie na śrubkę imbusową, tanio prosto i skutecznie.

        Komentarz


          #5
          zamek z Castoramy za pare zł robi robotę

          Komentarz


            #6
            Dokladnie.Kupilem w castoramie i po zamknieciu blokuje sie w tej pozycji i nie otwiera.Moze miales inny typ.

            Komentarz

            Pracuję...
            X