Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

komplet uszczelek do silnika XTZ750- zapytanie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] komplet uszczelek do silnika XTZ750- zapytanie?

    witam forumowiczów !
    jak w temacie , jeżeli ktoś z Was kupywał komplet uszczelek do silnika to proszę o info gdzie za ile i najważniejsze czy były to warte uwagi(chodzi o jakość materiałów i dopasowanie) jeśli nie były warte swojej ceny to też proszę wpisać co omijać

    #2
    Proponuję coś takiego:

    http://cgi.ebay.de/Dichtsatz-Dichtun...item19bf8c8c84

    Z opisu wynika że to jest producent dostarczający części do pierwotnego montażu.

    Pozdrawiam
    Dawcy,świry,idioci...Ludzie nazywają nas różnie,jednak ta ciemna masa nie wie,że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych.Dla nas tylko przeciętnych...

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez marcik Zobacz posta
      witam forumowiczów !
      jak w temacie , jeżeli ktoś z Was kupywał komplet uszczelek do silnika to proszę o info gdzie za ile i najważniejsze czy były to warte uwagi(chodzi o jakość materiałów i dopasowanie) jeśli nie były warte swojej ceny to też proszę wpisać co omijać
      Silnik na części pierwsze rozkręcałeś, że potrzebujesz tylu uszczelek?
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        ja kupiłem komplet do góry silnika firmy Athena za ok 300 zł. Ale miałem problem z uszczelką pod głowicą która przepuszczała. Ciężko powiedzieć czy to była wina uszczelki czy za słabego dolecenia.

        poza tym masz na all. cały komplet

        Komentarz


          #5
          witam
          dzięki za podpowiedzi wezmę chyba te z allegro
          do PAWŁOW może trzeba było delikatnie splanować powierzchnię docisku głowicy,czasami po odkręceniu deformują się nie tylko motocyklowe ale również i samochodowe,
          do LukaSS pęknięty karter przy sprzęgle dlatego przekładka bebechów (pęknięta sprężyna od sprzęgła rozsypała się(moto z niemiec),sprzęgło naprawiłem zamawiając sprężyny w VANEL-u te grube)

          Komentarz


            #6
            Larsson Polska - dostawca techniki motocyklowej, skuterowej i warsztatowej. Dystrybutor renomowanych marek: Yuasa, RK, TRW, EBC, NGK, JM Products, Hiflo, Vesrah, Motul, Osram.


            Zawsze pewniejsze źródło
            dirtier, happier

            www.facebook.com/dalekadroga

            Komentarz


              #7
              głowica była planowana, więc to można wykluczyć.

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Rava Zobacz posta
                Z opisu wynika że to jest producent dostarczający części do pierwotnego montażu.
                Raczej wątpię aby japończycy w fabryce używali włoskich uszczelek Athena to najpopularniejszy zamiennik, zazwyczaj całkiem dobry, ale zdarzają im się wpadki w poszczególnych elementach zestawów (na forum AT krąży opinia o fatalej jakości uszczelniaczy zaworowych z ich zestawu do AT n.p.).


                Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
                W larssonie też Athenę sprzedają (a i OMP nawet - testowanie na własne ryzyko), a jak nie mają na składzie w Gdańsku to możesz w tym pewnym źródle dłuuugo poczekać aż ściągną.
                Gorzej, że niektórzy na allegro wystawiają towar którego nie mają i dopiero po zakupie od klienta próbują ściągnąć z larssona, więc zawsze warto się zapytać czy na pewno mają to na stanie.
                Na allegro czasem może być taniej, bo firma kupując od larssona ma na czym opuścić cenę.
                Athena ma jeszcze kilku dystrybutorów w PL, więc jest skąd brać (choćby olek motocykle).
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Ja mogę Ci zamówić u mnie w robocie taki kpl Atheny co na Allegro i po kosztach by wyszło 360 zł+przesyłka pewnie ze 20 zł, dla siebie zamawiałem uszczelkę pokrywy sprzęgła i dekla zaworów tej firmy i jakość jest ok . Jakby co to pisz na PW.

                  Komentarz


                    #10
                    Witam

                    Poszukuję kompletu uszczelek do XTZ750 (góra + dół), czy oferta jeszcze aktualna.

                    Komentarz


                      #11
                      Ja mam nową uszczelkę pod cylinder i jeszcze jakieś tam, muszę zerknąć.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X