Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opilki w misce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Opilki w misce

    Zaglądał może ktoś do miski olejowej? Ja kupiłem silnik dzisiaj zaglądałem do miski żeby ją wyczyścić i bylo sporo opiłków na dnie miski, opiłki były stalowe i się zastanawiam czy to czasem nie z kosza sprzęglowego.

    #2
    Możliwe, a moze też miska nie była nigdy ściągana i opiłki siedzą w niej od nowości. Trzeba przejrzeć wszystkie częsci.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      podepnę się pod ten temat ze swoim pytaniem:
      Czy czy między miską a silnikiem jest jakaś uszczelka czy tylko silikon?

      Komentarz


        #4
        Ja jak rozbierałem stary silnik była uszczelka.

        Komentarz


          #5
          Warto dać uszczelkę i posmarować pow. przylegające (nie za cienko, nie za gruboe) silikonem wysokotemp. kupionym w motoryzacyjnym (taki za np. 15 zł), koloru czarnego/niebieskiego.

          Uszczelkę wycinamy z brystolu, uważać by nie pogiąć jej. Ma być dokładnie dopasowana. Uważać szczególnie na osiowośc otworów.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              #7
              Spoko da się radę, co do silikonu to jeszcze jedno pytanie czy waszym zadaniem uszczelka pokrywy sprzęgła też powinna być "silikonowana"?

              Komentarz


                #8
                Albo wykrojnikiem dostępnym w kazdym superamrkwecie budowalnym (ok. 5-10 zł w zal. od średnicy).
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  Spoko da się radę, co do silikonu to jeszcze jedno pytanie czy waszym zadaniem uszczelka pokrywy sprzęgła też powinna być "silikonowana"?

                  A jaka jest oryginalnie?
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    oryginalnie papier "uszczelkowy" i tyle,
                    wolałbym to zrobić tak żeby nie ciekło bo mój kumpel od "wspaniałej niezwykłej AT" (jak twierdzi) znowu będzie miał powód do żartów
                    więc może na wszelki wyp.dać odrobinkę silikonu

                    Komentarz


                      #11
                      Jeśli to taka cieniutka bibuła to nie ma sensu szukac bo się nie znajdzie, a z papieru śniadaniowego. Chyba że masz pomysł, bo ja nie

                      Ja bym wyczyscił porządnie powierzchnie - do farby czy metalu, odtłuścił nitro i na silikon skleił.

                      Niech kolega powie coś o pompie która pada w najmniej oczekiwanej chwili, wałku zdawczym który się wyrabia lub wielu innych rzeczach które padają w Afryce...
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #12
                        tak w kółko sobie dogryzamy a to jego pompa a to mój wyciek innym razem jakieś nie działające czyjniki luzu i inne kontrolki w jego AT, także jest wesoło, nie moge nażekac

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X