Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne odgłosy zebry

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dziwne odgłosy zebry

    Naprawiłem jedno padło drugie. Prąd wrócił to się silnik zepsuł. Od początku:
    Jechałem po mieście i silnik zaczął wydawać metaliczny dźwięk. Po paru metrach zgasł wiec zaczęła się akcja przyczepa. Moto dostało nowy rozrząd bo po wyjęciu napinacza widziałem, że jest na ostatnim ząbku. Wszystko ustawione wg serwisowki. Odpalam i … No właśnie chodzi na jałowym powiedzmy Ok ale po dodaniu gazu jest dźwięk jak na filmie. Czy jest szansa, że macie jakieś swoje przypuszczenia? Niestety mój mechanik nie ma czasu na szukanie babola.

    z góry dziękuje.
    Ostatnio edytowany przez Dimi; 3531.

    #2

    Komentarz


      #3
      rozrząd źle ustawiony
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Chce otworzyć Poradniki o wymianie rozrządu na naszej Wiki ale nie otwiera mi strony. Jest szansa na mały update, żebym to zrobił krok po kroku?


        Komentarz


          #5
          Ty chcesz to zrobić wg pliku czy masz swoją propozycję?
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Chce to zrobić wg pliku, krok po kroku

            Komentarz


              #7
              Czy wg Was to wyglada Ok? „T” jest w lini
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 5 photos.

              Komentarz

              Pracuję...
              X