Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dymi na czarno

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] dymi na czarno

    A więc,może od począdku.Wymienione pierścienie,zrobiona glowica,zawory ustawione,cylinder honowany niewiem czy syncho. gaźnikow zrobiane.Motura odebrałem jakieś 300km temu od mechanika no i dziś odpalam a tu na czarno ale nie jakioś mało,chmura czarnego dymu ktury po rozgrzaniu zanika.Napiszce co o tym myślicie,mnie już ręce opadają.

    #2
    uszczelniacze zaworowe zmieniałeś? czemu silnik robiłeś słaba kompresja? bierze olej?

    Komentarz


      #3
      Obrucilo panewke,zapomniałem dodać,uszczelniacze nowe,jak sprawa z olejem to niewiem bo jak napisalem dopiero jakieś 300km zrobiłem maksie poziom jest.

      Komentarz


        #4
        to może któryś uszczelniacz nie trzyma i jak zimny to olej spływa do cylidra

        Komentarz


          #5
          Zobaczymy co jutro mechanik naopowiada

          Komentarz


            #6
            Jutro chłopki Ci napiszą co tam jeszcze może być , a tylko przez chwile na zimnym dymi a potem nic nawet na obrotach?

            Komentarz


              #7
              Jak na czarno to raczej ma po prostu za bogato.
              Reanimowałeś wał ? Daj znać jak długo pożyje.
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Włał jest założony od dawcy

                Komentarz


                  #9
                  Jak kopci na czarno to za bogato ma, gaźniki do sprawdzenia i regulacji oraz sprawdzenie szczelności całego dolotu, zwrócił bym uwagę na ssanie czy domyka się prawidłowo i czy iglice ssania nie są wypalone od Airbox-u do głowicy.

                  Komentarz


                    #10
                    gdyby to był silnik, to kopciłoby na biało - to efekt spalania oleju.
                    Na czarno, to ewidentnie zbyt bogata mieszanka. Wyreguluj gaźnik i po problemie.

                    pozdro.
                    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                    =>
                    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                    Komentarz


                      #11
                      Nie tak szybko panowie Mi Tenera kopciła na czarno przy każdej przegazówce jak byłem na Ukrainie, a miała ubogą mieszanke. Iskra była słabsza i nie wszystko się spalało Warto zacząć do sprawdzenia świec, ich koloru i ew nalotów.

                      Komentarz


                        #12
                        jak miałes słabsza iskre to znaczy ze miałes zabogata mieszanke do za słabej iskry. Najlepiej gazniki regulować za pomocą przezroczystej swiecy regulujac skład mieszanki do koloru płomieni w cylindrze.

                        Komentarz


                          #13
                          No to już troche spokojniejszy jestem,wiem gdzie szukać.Dziekuje za szybki odzew,najblisze dni pokażą co i jak warzne zeby serce bylo git.

                          Komentarz


                            #14
                            U mnie coś jest nie tak też dlatego jestem w trakcie rozklamocania moto. Albo ssanie, albo gaźniki bo jak go odpalę zimnego i na ssaniu pochodzi a potem go przegazuję to coś czarno mu leci..
                            Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                            Adwenczur Klab FB
                            Adwenczur Klab w sieci

                            Komentarz


                              #15
                              U mnie tak samo tyle ze w 660 ;/
                              Take care of your Tenere she will take care of you

                              http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X