Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie schodzi z obrotów tt600 belgarda

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie schodzi z obrotów tt600 belgarda

    Witam idę po ratunek do was bo niewiem gdzie go już szukać posiadam yamahe tt 600 z 1995 roku kłopot jest następujący moto odpala i normalnie chodzi jak odkręce manetką to zostaje na wysokich obrotach i nie chce zejść z powrotem na niskie obroty.Czasem jak pokręce jeszcze raz manetką to udaje się żeby opadły z powrotem w dół ale nie zawsze, nadmieniam iż gaźnik był czyszczony, linki się nie zacinają przepustnica jak i wszystkie ustawienia gaźnika wykonane są książkowo, nowa świeca i filtr powietrza oraz wykonana regulacja zaworów

    #2
    Prawdopodobnie zacina Ci się przepustnica od gaźnika podciśnieniowego. Wykręcałeś z niego ośkę przepustnicy?

    Komentarz


      #3
      To ta od dołu na klucz dwunastkę to tak odkręcałem

      Komentarz


        #4
        Możesz mieć nieszczelne krućce ssące, na wolnych obrotach psiknij autostartem na nie-jak obroty się podniosą to jest jakaś nieszczelność i ciągnie lewe powietrze, dla tego nie będzie schodził z obrotów
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Ośka przepustnicy to części robocza- tak która uchyla przepustnice, pokręć gazem i zobacz co się przestawia przy gaźnikach, zobacz też czy wszystko wraca w swoje miejsce.

          Komentarz


            #6
            Piżama teraz kumam czasami do końca nie zamyka przepustnicy więc to chyba ją szlak trafił no i połapałem drugi gażnik od TENERE spróbuję pokąbinowac. Króćce mam szczelne już sprawdzałem.

            Komentarz


              #7
              Nie przepustnice tylko membrana może byc nieszczelna i dlatego, rozbierz wszystko dokładnie i sprawdź czy w membranie nie ma dziur, może być jak sito z małymi jak łepek od szpilki dziurami.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz

              Pracuję...
              X