Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strzela z wydechu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [600Z] Strzela z wydechu

    Witam posiadam mały problem z moją Tenere mianowicie Motocykl odpala bez problemów jeździ normalnie tylko gdy jadę dam więcej gazu potem puszczam jadąc na biegu to strzela w wydech i gdy stanę na luzie i go przygazuje do końca to na wyszch obrotach zaczyna przerywać i się dławic i ma za wysoki obroty na biegu jałowym. Motocykl nabyłem niedawno i dopiero zaczynam się z nim poznawać i nie bardzo wiem od czego zacząć z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

    #2
    Kolego uzupełnij dane w profilu bo nie wiadomo co to za teresa.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Sorki ale świerzy jestem na forum a motocykl To Yamaha Tenere 600 z 1989

      Komentarz


        #4
        Sprawdź szczelność wydechu przy nakrętkach cylindra i dwururkę w miejscu połączenia.
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          #5
          Na początek bez rozbierania to możesz posprawdzać jak pisze Benek, ale myślę że bez rozebrania gaźnika i sprawdzenia mambrany podciśnieniowej i jej przepustnicy się nie obejdzie, zobacz też luz na ośce przepustnicy. Poszukaj na forum, już było o tym nie raz.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Kolanko jest pęknięte przy cylindrze wyjąłem jutro pospawam to dam znać.A z gaźnikiem rozkręceniem go to ciężki temat? kiedyś rozkręcałem w Jawie i Mz ale to chyba inna bajka.

            Komentarz

            Pracuję...
            X