Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ustawianie niskiego spalania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zmieniłaby się, obydwa koła łapały by mniejszy uślizg. Ciut, ciut ale zawsze coś
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      A ja ten cały sezon latam bez licznika - spalanie naprawdę wychodzi mi super - jak przekręcę na rezerwę to znaczy że trzeba niedługo tankować, nigdy inaczej
      Polecam komfort psychiczny i jazdÄ™ !

      Komentarz


        Na jakieś 1200 km to 3/4 autostrada, prędkość w dzień 110-130, po zmroku 105-120 - 4,88 - średnie z kilku tankowań, bez różnicy czy to temp. 5 czy 20 stC. BP, OMV, Agip - niezależnie z której stacji paliwo.

        I sezon latania w trasy zakończony
        Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          Ja ostatnio jeździłem teren-miasto. Poniżej 9 litrów. 8,95...... Mam wrażenie, że dopóki nie założe szosowych gum i nie pojade za kimś, kto ma małe spalanie to wyniki się wiele nie zmienią. Chyba najistotniejszy parametr to prawa ręka.

          Komentarz


            Dwa tygodnie temu zrobiłem traskę ok 160km w większości po naszej "cudownej" ósemce, z kolegą który jechał rometem 150.
            Prędkość przelotowa wyszła ok 80km/h a manetka w Tenerze była tylko głaskana
            Spalanie wyszło mi sporo poniżej 5l/100km. Ale tak się nie da jeździć w normalnych warunkach drogowych... To jest niemożliwe i tyle

            Komentarz


              I to potwierdza moją teze, że moja Tenera umie palić mało tylko jej się nie chce

              Komentarz


                Kurczę... ja chyba oddam gaźniki do regeneracji, bo obniżenie iglic nic nie daje. Dalej potrafi zakopcić na czarno. Wczoraj równe 7/100. Dwie osoby na pokładzie (w tym ja ciężki) i jazda po górkach, ale po asfalcie.
                PS Gaźniki kupię

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Jaro-Ino Zobacz posta
                  I to potwierdza moją teze, że moja Tenera umie palić mało tylko jej się nie chce


                  przejechałem się kawałek z Junakiem i Janasem na powrocie z Biebrzy, przypominało to pogoń za lisem, zamiast drzew były TIRy
                  i rozumiem dlaczego im tyle motki palÄ…
                  ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                  FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Jaro-Ino Zobacz posta
                    Ja ostatnio jeździłem teren-miasto. Poniżej 9 litrów. 8,95...... Mam wrażenie, że dopóki nie założe szosowych gum i nie pojade za kimś, kto ma małe spalanie to wyniki się wiele nie zmienią. Chyba najistotniejszy parametr to prawa ręka.
                    Tak to właśnie wygląda. A jak jeszcze się lubi Teresę kręcić w okolice 6tys. i wyżej to nie chce wyjść inaczej. I w terenie(tym bardziej piachy i pola) jak i na czarnym.
                    Chociaż na czarnym to trochę lepiej wychodzi niż w terenie Mi raz udało się zejść poniżej 7l ale wtedy jazda nie powodowała u mnie tzw. banana na twarzy
                    Ostatnio edytowany przez giani; 102.
                    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                    Komentarz


                      Kamil nie przesadzaj jakie tiry hehe... mi coś tam może więcej pali tak litr albo pół , ale lekko nie ma. Jak coś liczyłem przy jeździe bardziej w trasie wyszło mi ok 6,8l

                      Komentarz


                        ja po wymianie kilku elementów w gaźniku (gdzies pisałem co wymieniłem), synchronizacji itp zszedłem ze spalniem do ok 4,5-5l przy spokojnej jezdzie (ok4,5- 5,5) tys z bagażem. Jazda z AT i GS 1200 na Ukrainskim paliwie. GS spalanie ok 3,8 (ach ten komputer pokladowy) a AT ok 6l.

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez bigboykr Zobacz posta
                          Kurczę... ja chyba oddam gaźniki do regeneracji, bo obniżenie iglic nic nie daje. Dalej potrafi zakopcić na czarno. Wczoraj równe 7/100. Dwie osoby na pokładzie (w tym ja ciężki) i jazda po górkach, ale po asfalcie.
                          PS Gaźniki kupię
                          daj sobie chłopie spokój pisanie że teresa pali 5-6 litrów to są marzenia mnie nigdy nie schodzi poniżej 7 l jak bym nie jechał

                          Komentarz


                            Widocznie masz coś nie ten teges z gaźnikami. To że Twoja tyle pali nie oznacza, że inne nie mogą mniej. U mnie dolną granica był ciut poniżej 5.5l, średnia na dojazdy do pracy (Wawa) to 6.3l.
                            7.5-8 to był przelot w trasie gdzie licznik rzadko poniżej 140 pokazywał.
                            Gaźników nie reanimowałem, były w niezłym stanie i ustawiłem je najlepiej jak umiałem.

                            Rekord na ST to było 10/100, ale to z powodu błędu przy montażu gaźników - jedna iglica mi się podwiesiła i była jakieś 0.5 cm za wysoko. Teresa kopciła na czarno, strzelała przy hamowaniu, jechać się nie bardzo dało.
                            sigpic

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
                              ja po wymianie kilku elementów w gaźniku (gdzies pisałem co wymieniłem), synchronizacji itp zszedłem ze spalniem do ok 4,5-5l przy spokojnej jezdzie (ok4,5- 5,5) tys z bagażem. Jazda z AT i GS 1200 na Ukrainskim paliwie. GS spalanie ok 3,8 (ach ten komputer pokladowy) a AT ok 6l.
                              No tak - tylko gdzieś pisałeś o tym że Twoja ST to szwajcar ... nie wiem czy przerobione zasilanie do wersji 3LD? - czy zostawione iglice,dysze i króćce ?

                              Komentarz


                                wymienione iglice, króćce, ta rurka w której iglica chodzi (nie znam polskiej nazwy) i dysze

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X